Úspěšně si vedli naši fotbalisté na vlastním hřišti v Mochtíně v neděli 22.9.2013. Dopoledne dorostenci So Mochtín porazili Holýšov 3:1 a stále vedou bez ztráty jediného bodu tabulku krajské soutěže sk.B. V předzápase se pak odpoledne "prokousali" k výhře i naši st. žáci, když porazili Hartmanice 3:0, ale žádný oslnivý výkon to nebyl. Přesto zatím s Měčínem vede Mochtín tabulku okresního přeboru této kategorie a zda povede dál rozhodne již příští víkend vzájemný duel těchto soupeřů.

V hlavním, odpoledním utkání mužů pak mochtínská záloha hostila zálohu Sokola Hradešice. Kdo se přišel podívat, nelitoval. K vidění bylo 9 branek a spousta dalších nevyužitých šancí. Mochtínské bečko vyhrálo vysoko 8:1 a stále bez ztráty kytičky vede tabulku III.třídy. V příštím kole ale Mochtín B hostí (opět doma v Mochtíně) Měcholupy a to bude jiný soupeř , půjde o hodně !

.. OP st. žáků  - Sokol Mochtín - Sokol Hartmanice  3:0 (0:0).  Hosté se většinou bránili, spolehali jen na brejky. Naši kluci měli sice převahu, ale přesnější kombinace a hlavně pohotové a přesné zakončení chybělo. Zápas ale nakonec zvládli, vyhráli a stále jsou s Měčínem v čele tabulky. Rozhodčí Karel Lažánek, branky : Pavel ADAMEC 2, Jan ŠAFRÁNEK 1.

.. KS dorostu - Sokol Mochtín - FK Holýšov  3:1 (2:1). Náš tým nebyl kompletní, přesto si nakonec výhru s houževnatým a tvrdě hrajícím soupeřem zajistil. Již ve 2.minutě otevřel skore Zb.Smolík, ale v 9.min. se trefil hostující Šagát, bylo vyrovnáno. Svůj tým poslal znovu do vedení ve 26.min. David Burian, pojišťovací třetí gol pak přidal znovu Zb.Smolík v 82.min., když obešel i golmana a dával do prázdné branky. Před tím ale jeho spoluhráči zahodili minimálně 3 velké šancena skorování. Rozhodčí Fr. Petrželka, ŽK O:2, ČK 0:1, branky : Zbyněk Smolík - 2, David Burian 1.

.. III.třída mužů - Sokol Mochtín "B" - Sokol Hradešice "B"   8:1 (4:1). Střelecké odpoledne odstartoval svým úvodním golem náš Vašek Zahradník ve 12.minutě a další goly byly na spadnutí, jenže, naši hráči (Gajdušek i další) je trestuhodně zahazovali a tak přišel trest v podobě vyrovnávající branky, kterou vsítil hostující Melka ve 33.min. srovnal na 1:1. To však bylo od hostů na dlouho dobu vše, Mochtín opět zabral, třemi goly v rozmezí 8 minut otočil skore na 4:1 do poločasu. Ve druhém poločase si zahráli i hráči z lavičky, přesto měl mochtínský tým stále navrch, dával i goly. K hatricku se postupně propracovali jak Marek Gajdušek, tak Vašek Zahradník. Sympatické na hostech bylo, že i za nepříznivého stavu hráli stále otevřený fotbal, i oni chtěli přidat nějaký ten gol. V cestě jim však stála pozorná domácí obrana i jistý golman Petr Rajtmajer. Mochtín "B" je stále v čele tabulky, čekají na něj však ještě kvalitní soupeři. Rozhodčí Karel Lažánek, ŽK 2:1, 50 diváků, sestava Mochtína : Rajtmajer , Bláha, Švátora P., Staněk, Javorský, Plánička, Šťastný (72. Pretzelmayer Jar.), Matoušek M.(67. Bejvl), Novák (46.Sukovatý), Zahradník , Gajdušek (70.Kloupar),branky : Václav ZAHRADNÍK - 3, Marek GAJDUŠEK - 3, Jakub Šťastný, Zdeněk NOVÁK - po 1

TRENINKY mužů budou i v tomto týdnu 3x a to v pondělí, středu a pátek od 18,00 hod.

POZOR  !   Ve středu 25.9.2013 je na pořadu vložené kolo OP ml.žáků. Naši kluci budou hrát doma od 17,00 hod. se Sokolem Nalžovské Hory !!!   Počítejte s tím trenéři i ml. žáci !