Poslední zářijový víkend přináší fanouškům několik zajímavých duelů, ve kterých půjde o hodně.

Již v pátek 27.9.2013 se hraje v Mochtíně mistrovské utkání OP ml. žáků Sokol Mochtín - TJ Žichovice. Začátek je stanoven na 17,00 hod., zápas bude řídit P.Švátora.

V sobotu 28.9.2013

.. zajíždí k dalšímu zápasu I.A třídy mužů naše ÁČKO a to do Chlumčan.  Zápas Chlumčany - Mochtín bude začínat v 16,30 hod., jede se k němu tradičně auty hráčů. Společný odj. z Mochtína bude ve 14,45 hod., z Klatov od pošty pak ve 14,55 hod.. Nominace hráčů je podobná jako na minulý zápas do Žihle, jen s jednou změnou : Rajtmajer, Staněk, Dolejš Ji. a T., Špindler, Cihlář, Šťastný, Babka, Plánička, Flodr, Kul, Smolík, Zahradník, Schejbal, Švátora.

.. od 11,00 hod. bude v Mochtíně odehráno přátelské utkání mladších přípravek Mochtín - Luby

V neděli 29.9.2013

se hrají v Mochtíně 3 mistrovské zápasy. A půjde v nich o hodně. Dopoledne bude chtít náš dorost potvrdit, že mu 1.místo v Krajské soutěži patří právem, v odpoledním předzápase se pak v OP žáků střetnou dva týmy, které jsou zatím na 1.místě tabulky a tento hodně napoví, jak to bude dál. V hlavním odpoledním zápase pak naše béčko mužů hostí ambiciózní Měcholupy, které se netají tím, že by rády co nejdříve postoupily do Okresního přeboru a pak i do I.B třídy !

.. od 10,00 hod. KS dorostu - Sokol Mochtín -  FC Dynamo Horšovský Týn.

.. od 14,30 hod. OP st. žáků - Sokol Mochtín - Sokol Měčín

.. od 16,30 hod. III.třída mužů - Sokol Mochtín "B" - TJ Měcholupy. Sraz hráčů i vedení v 15,30, nominace bude podobná té z minulého kola, bude upřesněna ještě v pátek po treninku a v sobotu po zápase v Chlumčanech..... na všechny uvedené zápasy srdečně zveme naše příznivce, přijďte se podívat, přijďte povzbudit naše fotbalisty !!!
Přidat komentář