Je před námi další fotbalový víkend. Srdečně Vás všechny zvu na 2.mistrovské kolo, ve kterém v sobotu 17.8. zajíždí muži "B" So Mochtín do Nalžovských Hor, v neděli 18.8.2013 se pak doma v Mochtíně představí naši muži "A" proti Sokolu Křimice !

.. sobota 17.8. - III.tř. mužů Sokol Nalžovské Hory - Sokol Mochtín "B". K zápasu se jede auty, společný odjezd z Mochtína od hřiště bude ve 14,40 hod., zápas začíná již v 16,00 hod. ! Nominace byla provedena (částečná) po dnešním treninku, zbytek hráčů musí zajistit TR Jar. Pavlík ještě z řad dorostenců a též z mužů, kteří na trenink nedorazili.

..neděle 18.8. od 17,00 hod. - I.A třída mužů  Sokol Mochtín "A" - Sokol Křimice "A". Sraz nominovaných hráčů je již o 15 min. dříve, to jest již v 15,45 hod., vedení nejpozději v 16,00 hod.. Nominace hráčů : Rajtmajer, Riška, Dolejš JI. a T., Špindler, Staněk, Hrudička, Babka, Plánička, Smolík, Cihlář, Flodr, Zahradník, Šťastný, Schejbal, Švátora P., Kul

...... na oba zápasy srdečně zveme naše příznivce !!!