Přípravný zápas na novou sezonu vyšel našim klukům na jedničku.

Oba týmy nastoupily bez několika hráčů základní sestavy a pouze s jedním hráčem na střídání na obou stranách.

Mochtín se s handikepem vyrovnal mnohem lépe a předčil domácí ve všech činnostech. V dobrém světle se ukázali kluci, kteří přišli ze žáků, především Pavel Lorenc na pravé záloze a Jan Nebeský na levé. První jmenovaný překvapoval soupeře hlavně jednoduchostí a druhý motal hlavy lubských obránců svými kličkami.

Celý tým podal solidní výkon, jen škoda zbytečně nevyužitých šancí.Dobře zahrála obrana včele s novou stoperskou dvojicí Jakub Bejvl , Jan Žiak, která Luby nepustila do žádné vážnější šance.Střed hřiště dirigoval Dan Kotlan,kterému sekundoval David Burian a na stranách již zmínění Pavel Lorenc a Jan Nebeský. V útoku trápil soupeře svým důrazem, dravostí a rychlostí hlavně Josef Rašek .

I přes vysokou výhru nelze propadat přílišné euforii.Stále je co zlepšovat vždyť někteří byli za celé léto poprvé na hřišti!. Teprve první mistráky a silnější soupeři prověří kvalitu nového mužstva.

Sestava :Pretzelmayer Jaroslav (46´Hadáček Jakub) -Peleška Jiří, Bejvl Jakub, Žiak Jan, Zajíc Mirek – Nebeský Jan,Burian David, Kotlan Daniel, Lorenc Pavel – Rašek Josef, Hadáček Jakub (46´Pretzelmayer Jaroslav)

Střídal- Peleška Petr

Branky:Kotlan Daniel 3x, Peleška Jiří 2x, Rašek Josef 2x, Bejvl Jakub 1x, Hadáček Jakub 1x

Připomínám,že účast na trenincích by měla být maximální.Příští týden nás již čeká první mistrovský zápas!