Na rozdíl od minulého týdne,kdy doma prohrál těsně s Chanovicemi,dnes vezeme tři body za Staňkova.

V domácím zápase jsme doplatili na brzy obdrženou branku a na naši střeleckou nemohoucnost.

Hosté z Chanovic se  po vstřeleném góle ve čtvrté mminutě stáhli do obrany a vyráželi pouze do brejků.Zahuštěný prostor nám stěžoval možnost kombinace,přesto jsme si nějaké šance vytvořili.Konec zápasu byl hodně nervozní Mochtín se tlačil před branku hostů,ale špatným finálním řešením se sám připravil o možnost korigace výsledku.

V zápase byla hodně znát absence našeho kapitána Lukáše Bláhy a také Jirka Flodr nebyl ještě zcela fit a do utkání nenastoupil.

Únava  z předchozího dne byla vidět na Honzovi Žiakovi,který byl v sobotu patrně nejmladším hráčem na hřišti (ročník 97).Jakub Bejvl musel hrát s naraženým nártem.Jen snad Honza Potužník a Mirek Zajíc byli relativně fit.

Hned od úvodního hvizdu byla znát herní i fyzická převaha Mochtína,ale opět jsme se nemohli střelecky prosadit.

Střelecké trápení ukončil krásnou střelou do šibenice Honza Potužník.Domácími obdržená branka hodně otřásla a pokud se do té doby snažili vyrovnat hostům v kombinaci i pohybu,najednou byli hodně nejistí herní situace řešili zbrkle.Bohužel do konce poločasu toho naši hráči nedokázali využít.

Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil až na to,že mochtínští polevili v napadání a téměř se se přizpůsobili hře domácích.

Naštěstí přišla druhá branka,která kluky uklidnila a začali opět kombinovat a nepouštěli soupeře do vážnějších šancí.Jediný vážnější závar před brankou Petra Vítovce řešil Jakub Bejvl odkopem na polovinu soupeře.

Příští týden nás doma čekají Luby,ktré se budou chtít vytáhnout,proto by bylo dobré klíčové hráče pokud možno šetřit a v utkání za Béčko je střídat.

Sestava:Vítovec-Zajíc,Bláha,Žiak Jan-Madera-Rubáš,Bejvl,Žiak Milan,Kuželík-Matoušek,Potužník

Kanta,Peleška,Pretzelmayer Viliam,Rašek