Dnes, v pátek 7.9.2012, odehráli naši ml. žáčci So Mochtín mistrovský zápas se So Pačejov, který porazili 3:1, když branky stříleli Radek Mužík 2 a Martin Kapusta 1. Rozhodoval P.Švátora.

Po dnešním treninku byla také provedena nominace na následné, víkendové zápasy mužů i dorostu. Pro úplnost uvádím program všech našich týmů, zároveň na ně srdečně zvu všechny naše příznivce !

SOBOTA 8.9.2012

..OP st.žáků - od 13,00 hod. Sokol Nalžovské Hory - Sokol Mochtín

.. OP mužů - od 17,00 hod. Start VD Luby "B" - Sokol Mochtín "B". K utkání jede náš tým auty, sraz v Lubech na hřišti je v 16,00 hod.. Drezy + vše potřebné má u sebe již TR J.Kolárik, nominace hráčů : J.Kolárik, R.Müller, Kubala (?),Nováček, Sysel, Voráč, Křivánek, Šťastný, Sukovatý, Kloupar (?),Potužník, Bejvl J., Žiak J., Rubáš, Matoušek (?), Kardoš (?), (hráči s otazníkem nebyli na treninku, dají vědět, zda budou !), mohou přijít i další - koho jsme opoměli.

NEDĚLE 9.9.2012

.. v Lubech - od 10,00 h. TURNAJ ml. přípravek (Luby, Nýrsko A, Mochtín, Měčín)

.. v Nýrsku - od 10,00 h. TURNAJ st. přípravek (Nýrsko, Luby A, Janovice, Mochtín )

.. ve Staňkově - od 10,00 h. KS dorostu - TJ Staňkov - So Mochtín. Jede se auty, spol. odj. z Mochtína je v 8,05, z Klatov v 8,15 hod., drezy má u sebe již TR Jar. Pavlík.

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - I.B třída mužů Sokol Mochtín - Sokol Měčín. Sraz hráčů i vedení v 16,00 hodin, nominace : Rajtmajer, Staněk, Dolejš Ji. a T., Plánička, Babka, Švátora P., Špindler, Flodr, Cihlář, Šup, Kašpar V., Sysel, Voráč, Šťastný, Troch + další dle potřeby doplníme - omluví-li se někdo.

Přijďte povzbudit naše fotbalisty v bojích o mistrovské body !!!