První červnový víkend 2012 se bude odehrávat ve znamení důležitých bojů o fotbalové body. Áčko mužů by potřebovalo v sobotu 2.6.venku ( v Hradešicích ) konečně bodovat, stejně tak potřebují v neděli dopoledne bodovat (a to naplno) naši dorostenci v Hrádku, aby si udrželi své vedoucí místo v tabulce OP. Nejdůležitější duel víkendu se ale bude odehrávat v neděli 3.6. doma o Mochtínské pouti, kdy na sebe narazí tradiční rivalové - Sokol Mochtín "B" a Sokol Vrhaveč. Naše béčko ale je ve velkém ohrožení sestupem, Vrhaveč naopak vede tabulku OP a bojuje o postup do I.B třídy ! Bude to jistě velká bitva o body, přijďte se podívat ! Dopoledne v sobotu je připraven pouťový program v Mochtíně, který obstarají naši minižáčci v přátelském dvouduelu se Startem VD Luby, další naše mládežnické týmy hrají na hřištích svých soupeřů.

V pátek 1.6.2012 odehrála doma svůj mistrák naše st.  přípravka So Mochtín, která porazila vysoko SK Strážov 27:1

V sobotu 2.6.2012

se doma o pouti v Mochtíně od 10,00 hod. utkají minimini žáci So Mochtín - Start VD Luby (zápas klučinů, kteří ještě žádný zápas nehráli - je to pro ně premiéra !), od 10,50 hod. to pak bude pouťový přátelák mladších přípravek So Mochtín - Start VD Luby.

.. od 14,30 hod. hrají naši st. žáci mistrák OP v Železné Rudě

.. od 16,00 hod. pak naše "A" mužstvo So Mochtín hraje zápas I.B třídy v Hradešicích . K zápasu se jede auty hráčů, společný odjezd z Mochtína je ve 14,40 hod. Nominace : Hromada, Rajtmajer, Kašpar, Staněk, Dolejš Ji. a T., Švátora P., Plánička, Babka, Flodr, Cihlář, Smolík, Sysel, Schejbal, Jarabica, Švátora Ji.

V neděli 3.6.2012

.. od 15,30 hod. hrají naši mladší žáci mistrák v Pačejově

.. od 17,00 hod. se hraje v Mochtíně důležitý zápas (pro oba týmy) OP mužů Sokol Mochtín "B" - Sokol Vrhaveč . Sraz hráčů a vedení je v 16,00 hod., nominace : jako na minulý zápas + doplnění po sobotě o další hráče

Srdečně zveme na uvedený fotbalový program všechny naše příznivce !!!