Herní příprava našich mužů pokračuje a to již na hřištích s přírodním trávníkem.

Áčko mužů So Mochtín odehraje přípravný zápas s Tatranem Dlouhá Ves na hřišti v Žichovicích a to v sobotu 3.3.2012 již od 13,00 hodin.

K utkání se pojede auty, společný odj. z Mochtína od hřiště bude v 11,30 hod., nominace bude zveřejněna po pátečním treninku, který začíná v Mochtíně v 17,30 hod.

Béčko mužů So Mochtín odehraje svojí první přípravu v neděli 4.3.2012 a to již od 11,00 hod. na hřišti v Bílukách u Měčína. Soupeřem naší zálohy bude Sokol Měcholupy.  I k tomuto utkání se pojede auty, společný odj. z Mochtína bude v 9,25, z Klatov od pošty v 9,40 hod., i zde bude nominace stanovena po pátečním treninku, který (opakuji) začíná v Mochtíně v 17,30 hod. a zveme na něj co nejvíce hráčů, abychom se s nimi mohli domluvit. Samozřejmě, že do sestavy počítáme i s dorostenci !

Prosím o včasné omluvy těch, kteří již nyní ví, že v sobotu, či v neděli nebudou moci (z různých důvodů) odjet k výše uvedeným zápasům !! Potřebujeme to vědět před tvořením nominací ! Volejte obratem, popř. zašlete SMS na : 605 357370 - K.Šot. Děkuji předem.

V dalším týdnu  mělo hrát naše áčko mužů v sobotu 10.3.2012 ve Vrhavči. Podařilo se nám dnes vyjednat změnu a to na neděli 11.3. od 14,00 hod..  Důvod : v sobotu 10.3. by se mělo odehrát v KT v hale ZŠ Čapkova Národní finále ve futsale, kde by měli startovat vítězové krajských kol, ale též tým ze 2.místa (Kdesmemohlibejt)KF Plzeňského kraje, ve kterém startuje hodně našich hráčů. Tím jim umožníme start na obou akcích.