Po pátečním treninku 2.3.2012 byla provedena nominace hráčů na víkendové přípravné zápasy mužů So Mochtín.

V sobotu 3.3.2012 se hraje utkání TATRAN Dlouhá Ves - SOKOL Mochtín od 13,00 hod. na hřišti v Žichovicích. K utkání se jede auty, společný odjezd z Mochtína od hřiště je v 11,30 hod.  Nominace : P.Rajtmajer, P.Staněk, P.Sysel, V.Špindler, J.Cihlář, Ji. a T. Dolejš, J.Kul, Zd.Novák, Ji.Švátora, O.Šup, M.Žiak + potřebujeme ještě alespoň 1 dorostence místo Ji.Flodra, který se omluvil.

V neděli 4.3.2012 zajíždí naše "B" mužstvo mužů ke svému prvnímu utkání, které odehrají na hřišti v Bílukách od 11,00 hod. se SOKOLEM Měcholupy. I zde se jede auty, odjezd z Mochtína od hřiště v 9,25 hod., z Klatov společně od pošty pak v 9,35 hod. . Nominace : Vl.Hromada (bude čekat v Bolešinech u KDv 9,45 h.), Zd.Plánička, J.Křivánek, Ji.Dolejš st., V.Nováček, J.Voráč, zbytek nominace doplní dorostenci - zajišťuje Jar. Pavlík. Bude-li potřeba, zavolejte Luboše Nového (včas) - pojede též (úkol pro J.Kolárika)

Držíme palce, zveme srdečně i naše příznivce !!!