Zimní příprava našich fotbalistů na mistrovské jaro 2012 pokračuje.

MUŽI Sokola Mochtín odehrají v sobotu 25.2.2012 od 18,45 hod. na hřišti s umělým povrchem v Sušici své poslední turnajové utkání "O pohár starosty města Sušice" s FK Nepomuk !  Soupeř to bude opět kvalitní, hrající I.A třídu. Věříme, že i tentokráte naši fotbalisté předvedou dobrý výkon a svého soupeře hodně potrápí ! Nominace na tento duel bude určena po pátečním treninku (začíná v Mochtíně již v 17,30 hod. (sraz v 17,15), k utkání se pojede tradičně auty, spol. odjezd z KT od pošty v 17,10, z Mochtína pak v 17,25 hod.

"Zimní turnaj v halové kopané starších přípravek" pořádá náš FO TJ Sokol Mochtín v neděli 26.2.2012 od 9,00 hod. ve sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech. Patronem bude opět mikroregion Střední Pošumaví a MAS Pošumaví, je pozváno osm týmů !

Mezi nimi nebudou chybět ani naši mladíci Sokola Mochtín, svěřenci trenérů Miroslava Bauera a Kamila Rajtmajera,  kteří jsou nalosováni do skupiny "A", ve které budou hrát : Sokol Mochtín, Sokol Mrákov, TJ Sušice a TJ Merklín. Ve skupině "B" pak - Start VD Luby, SK Kdyně 1920, FK Staňkov a Sokol Nalžovské Hory.

Sraz účastníků je v 8,30 hod. v hale, po rozcvičení bude následovat v 9,00 hod. slavnostní zahájení a pak to "vypukne". Hned úvodní zápas turnaje hraje Mochtín s Merklínem, po něm Luby versus Nal.Hory, následuje zápas Mrákov - Sušice, atd. Mochtín pak znovu nastoupí až v 10,20 hod. proti Mrákovu a v 11,10 hod. proti Sušici.  Po odehrání základních skupin budou následovat dva semifinalové zápasy a zápasy o konečné umístění. Přijďte se podívat !