Zítra, v sobotu 25.2.2012 odherají muži Sokola Mochtín svůj poslední zápas "Zimního turnaje TJ Sušice O pohár starosty města" na umělém trávníku v Sušici a to s FK Nepomuk.

Zápas Mochtín - Nepomuk začíná v 18,45 hod., jede se na něj auty s tím, že odjezd od pošty z KT je v 17,10, z Mochtína od hřiště pak v 17,25 hod. s tím, že kluci z Kolince přistoupí v Kolinci v 17,40 hodin.

NOMINACE je trochu ohrožena skutečností, že řada nominovaných hráčů bude v sobotní odpoledne a v podvečer hrát ještě turnaj v halové kopané v hale ZŠ Čapkova v Klatovech. Přesto s nimi se všemi počítáme ! Kdyby někdo z nich nemohl, obratem volejte 605 357370 (K.šot), aby mohla být zajištěna operativně náhrada !!!

V nominaci jsou tito hráči : Rajtmajer, Hromada, Plánička, Staněk, Sysel, Špindler, Švátora P. a Ji., Cihlář, Babka, Flodr, Kul, Voráč, Dolejš Ji. a T., Novák, Schejbal, Nováček.

Držíme palce, jde o důležitý zápas o konečné umístění v turnaji !

Příští víkend (3. a 4.3.) odehrají naši muži přípravné zápasy již na přírodních trávnících. Do herní přípravy se tentokráte zapojí již i náš "B" tým mužů !

... v sobotu 3.3.2012 bude odehráno na hřišti v Žichovicích (ne 14,00 hod.), ale již od 13,00 hod utkání Tatran Dlouhá Ves - Sokol Mochtín "A".

... v neděli 4.3.2012 se bude hrát na hřišti v Bílukách od 11,00 hod. utkání Sokol Měcholupy - Sokol Mochtín "B" .

Kdy budou treninky ještě včas sdělíme