Před námi je další fotbalový víkend 17. a 18.9.2011. Doma se v sobotu dopoledne představí naši žáci (od 10,00 hod.) proti Myslívu, ve stejnou dobu naopak na hřišti svého soupeře (v Chanovicích) nastoupí naši dorostenci.

Neděle 18.9. pak bude patřit našim mužům. Áčko hraje dopoledne od 10,15 hod. v Přešticích, béčko pak odpoledne od 16,30 hod. doma proti Svatoboru Hrádek.

..sobota 17.9.2011

od 10,00 hod. doma OP žáků Sokol Mochtín - Sokol Myslív

od 10,00 hod. venku OP dorostu (souboj neporažených týmů o 1.místo v tabulce Chanos Chanovice - Sokol Mochtín

od 10,00 hod. v Nýrsku turnaj mladší přípravky za účasti týmů: Nýrsko, Bezděkov, Mochtín a Bolešiny

.. neděle 18.9.2011

od 10,15 hod. venku I.B třída mužů TJ Přeštice "B" - Sokol Mochtín. Na zápas jedeme auty, společný odjezd z Mochtína od hřiště v 8,40 hod., z Klatov od pošty v 8,50 hod. - nominace: Rajtmajer, Jarabica, Plánička, Černý, Šup, Špindler, Švátora Ji. a P., Smolík, Kul, Kašpar, Babka, Dolejš Ji. a T., Schejbal

od 16,30 hod. doma OP mužů Sokol Mochtín "B" - Svatobor Hrádek. Sraz všech hráčů a vedení v 15,30 hod., nominace hráčů stejná jako před týdnem do Žel. Rudy, doplnění bude doladěno. Omluven je zatím jen P.Sysel, další omluvy těch, kteří nemohou na uvedené utkání potřebuji obratem na můj mob. - 605357370 - děkuji. Omluven je též R.Troch.

                            Srdečně na všechny zápasy zveme naše příznivce !

   Ještě se vracím k předehraným zápasům našich žáků v tomto uplynulém týdnu. Naši kluci je odehráli na hřištích svých soupeřů a bohužel neuspěli. Podle slov jejich trenérů doslova zklamali a to hlavně staršíci v Hartmanicích, kde podali bázlivý, podprůměrný výkon. Mladšíci v Klatovech byli sice lepší, ale jejich koncovka byla doslova žalostná. Domácí tak dosáhli nejen na remisu, ale nakonec i na další bod za vítězství ve střelbě pokutových kopů.

..13.9. - OP st. žáků - So Hartmanice - So Mochtín 6:0 (3:0) !!!

..14.9. - OP ml. žáků - SK Klatovy 1898 "B" - So Mochtín 2:2 (0:0)na pok. kopy 3:1, branky za Mochtín J.Šafránek a R. Mužík
Přidat komentář