Neděle 11.9.2011 přinesla našim mladým fotbalistům 6 mistrovských bodů ! Doma vyhráli dorostenci So Mochtín nad M.Borem 3:0, naši žáci pak v dopoledních hodinách vyhráli ve Strážově nad místním SK 6:1 !

OP dorostu - Sokol Mochtín - Sokol Malý Bor  3 : 0 (1:0). Soupeř držel krok s našim týmem prakticky celý první poločas, ale do šancí se dostávali více naši hráči. Po přestávce již měl Mochtín hru ve své moci, přidal další dva goly a při lepší koncovce jich mohl vstřelit daleko více. Hosté měli ve svém středu několik výborných hráčů, náš tým se opíral o kolektivní výkon všech hráčů a při hokejovém střídání rozhodla i silná a početná lavička, které dával trenér J.Pavlík pravidelně šanci zahrát si. Branky : Matoušek M. - 2, Smolík Zb. - 1, rozhodčí Radim Koura z Vrhavče.      Další výhrou se Mochtín propracoval na 2.místo tabulky za vedoucí Chanos Chanovice (oba týmy mají po 6 bodech)a o tom, kdo povede tabulku po 3.kole rozhodne vzájemný souboj obou soupeřů. Hraje se v Chanovicích v sobotu 17.9.2011 od 10,00 hod., budeme našim klukům držet palce !

OP žáků - SK Kovodružstvo Strážov - Sokol Mochtín  1:6 (0:2). Strážov byl po 2 kolech na tom dobře a tak byl mírným favoritem. Naši kluci ale zahráli velmi dobře, svého soupeře doslova rozstříleli, získali další mistrovské 3 body (mají jich nyní 6)a v tabulce se posunuli již na 3.místo. V čele je zatím Žel. Ruda s 9 body. Utkání řídil r. V.Hrach, branky Mochtína : Šafránek a Pretzelmayer - po 2, Hadáček, Pleška - po 1

Připomínám, že :

.. již  v úterý 13.9.2011 předehrávají naši  ž á c i  svůj mistrák v Hartmanicích (od 17,30 hod.)

.. ve středu 14.9.2011 od 17,00 hod. hrají mistrák naši mladší žáci v Klatovech !