Víkend 17. a 18.9.2011 moc radosti našim příznivcům nepřinesl. Souboj o 1.místo v tabulce prohráli naši dorostenci v Chanovicích těsně 1:2, o body je ale nepřipravil soupeř, ale domácí rozhodčí laik, který musel naskočit za del. rozhodčího, který se nedostavil !

Naše áčko mužů nechalo body v Přešticích a prohra všechny moc mrzí, protože byla zbytečná ! Doma nevyhrál ani "B" tým mužů . Proti favorizovanému Hrádku držel dlouho nadějnou remisu 1:1, ale lepší hosté nakonec přece jen dali vítězný gol.

Potěšili nás nejmenší fotbalisté So Mochtín - ml. a st. přípravka ! Staršíci uhráli 3 body ve Strážově, mladšíci (svěřenci trenéra Kamila Rajtmajera) si vedli výborně na turnaji v Nýrsku.

Turnaj ml.přípravky - 17.9. - v Nýrsku : Naši nejmenší odehráli opět výborný turnaj, když porazili Nýrsko "A" 9:0, Nýrsko "B" 10:0, Bolešiny 5:4, prohráli jen s Bezděkovem 1:3. Někteří pak následně hned jeli do Strážova pomoci naší starší přípravce .. a vyplatilo se !!!

OP st. přípravky - 17.9. - SK Strážov - So Mochtín 2:4 (0:2,0:1,2:1). Naše st.přípravka jela k zápasu bez několika opor a tak se čekala spíše porážka. Jenže Filip Ouřada (z mladší přípravky) dal 3 branky  + 1 byla vlastní a 3 body putovaly do Mochtína ! Blahopřejeme.

OP dorostu - 17.9. - Ch. Chanovice - So Mochtín 2:1 (2:1). Souboj dvou zatím neporažených celků přeboru znehodnotil rozhodčí laik (domácí), který musel zaskočit za del. rozhodčího, který se nedostavil. Mochtín vedl od 3.minuty golem M.Matouška, i v další části hry byl Mochtín lepší a měl vyhrát. Jenže, RO laik si nejdřívě vymyslel penaltu, pak uznal neregulerní branku, naopak vyrovnávací Mochtína na 2:2 (regulérní) neuznal !

I.B třída mužů - 18.9. - TJ Přeštice "B" - So Mochtín  4:2 (0:0). Naše áčko přenechalo domácím zcela zbytečně všechny 3 body. Mochtín byl domácím více jak rovnoceným soupeřem, ale nepochopitelný výpadek naší obrany v úvodu druhého poločasu vše zmařil.Domácí během sedmi minut vedli 3:0 (!) pohodlně kráčeli za vítězstvím. Mochtín vyšel z tempa, ale v závěru utkání předvedl, jak se bojuje o body. Přispěli k tomu i střídající hráči, mezi nimi i Zb.Smolík, který v 86.minutě snižoval na 3:1. Vzápětí přidal kontaktní gol na 3:2 Ji. Dolejš, domácí znervozněli a mohli znovu inkasovat, ale štěstí stálo na jejich straně. V nastaveném čase hrál Mochtín va bank, gol však z rychlého brejku do otevřené obrany dali domácí. Rozhodčí Rubáš, ŽK 3:5, 100 diváků. Sestava Mochtína : Rajtmajer, Šup, Jarabica, Plánička, Dolejš T., Kašpar, Dolejš Ji., Švátora Ji. (75.Švátora P.), Kul (82. Smolík Zb.), Babka, Schejbal (71. Černý P.), branky : Smolík Zbyněk (1 mistrovský gol za mochtínské muže), Dolejš Jiří - po 1.

Okresní přebor mužů - 18.9. - So Mochtín "B" - Svatobor Hrádek  1:2 (0:1). Hostující Svatobor hrál ještě před třemi měsíci I.B třídu, ale sestoupil. V Mochtíně předváděl pěkný, kombinační fotbal s častou střelbou, náš omlazený tým jasně přehrával. A nebýt v brance Petr Rajtmajer, tak hosté v poločase vedli minimálně 5:0 ! Po přestávce tlak hostů nečekaně ochabl, naši fotbalisté se přece jen více dostávali na dostřel hrádecké branky. A když v 60.minutě utekl po levé straně střídající P.Kardoš a vyrovnal na 1:1, byla z toho velká a nečekaná senzace. Mochtín pak usilovně bránil výborný výsledek, ale hostům se v závěru utkání přece jen podařilo překonat našeho golmana podruhé - odvezli se všechny 3 body. Rozhodoval Vl.Habada, ŽK 0:2, 50 diváků - sestava Mochtína : Rajtmajer, Bejvl, Švátora P., Kloupar, Staněk, Nováček, Křivánek, Voráč, Bláha L. (58.Kardoš), Novák, Matoušek M.(63.Kuželík), branky : Kardoš Pavel - 1

TRENINKY muž a dorostu (společné) - úterý a pátek od 18,00 hodin !