V neděli 19.6.2011 byla zakončena fotbalová mistrovská sezona 2010/2011 odpoledním zápasem našeho "B" týmu mužů se So Nezamyslice, který skončil smírnou remisou 1:1.

Dopoledne ale hráli ve Strážově naši starší žáci a potřebovali vyhrát, aby obhájili loňský přebornický titul. To se jim nakonec povedlo, když vyhráli 4:0 ! Zlaté medaile budou kluci přebírat při našich oslavách příští sobotu 25.6.2011 a od nové sezony je čeká krajská soutěž, do které jsme je již s předstihem přihlásili ! Blahopřejeme.

V sobotu 18.6. bojovali v Lubech o 1.místo v OP naši mladší žáci. Hrou rozhodně nezklamali, ale domácí Luby si vítězství vzít nenechaly, vyhrály 4:2. Mochtínským mladším žákům patří výborné 2.místo - blahopřejeme !  Odpoledne v dešti pak hrálo naše áčko mužů v Bílukách s Měčínem. Poslední zápas naši muži zvládli na výbornou, vyhráli 7:1, pojistili si v tabulce I.B třídy pěkné 5.místo.

..18.6.2011 - I.B třída mužů - So MĚČÍN - So MOCHTÍN  1 : 7 (0:4). Oba celky měly určité potíže se sestavou, hrálo se na rozmáčeném terénu a za stálého deště, pořesto si diváci přišli na své. Hlavně pak mochtínští, kteří si mohli zakřičet 7x gol ! Úbvod zápasu byl vyrovnaný, do pološance se dostali domácí i naši hráči. Postupem času ale Mochtín začal soupeře přehrávat jasně v záloze, získával převahu, kterou dokázal vyjádřit i goly. Všechny většinou padly po kombinačních akcích, na které soupeř neměl šanci reagovat, o jeden kuriózní se navíc postaral náš golman Petr Rajtmajer.  Skore otevřel Tomáš Babka v 15.minutě, o tři minuty později chytil do náruče míč náš golman P.Rajtmajer, jeho dlouhý výkop přes celé bílucké hřiště přeskočil domácího brankáře a k údivu všech skončil v síti Měčína - 0:2 ! Měčín byl zaskočen, hrál v obrovském útlumu, náš kapitán Jiří Dolejš ho do poločasu strestal dvěma goly, další přidal po přestávce, Mochtín vedl již 6:0!!! Do hry se pak dostali i netradiční náhradníci - Ji.Dolejš starší, J.Voráč i golman Vlastík Hromada. Měčín dal čestný gol, ale v 88.minutě po centru St. Jarabici si hlavou dal navíc i vlastňáka, prohrál 1:7!S přehledem zápas odřídil r.Ladislav Čech z Kaznějova, ŽK 2:2, 30 diváků. Sestava Mochtína : Rajtmajer P., Jarabica St.,Dolejš T., Plánička Zd., Kloupar M,  Troch R. (80. Hromada Vl.), Babka T. (65.Voráč J.), Dolejš Ji., Švátora Ji., Potužník J., Kul J. (65. Dolejš Ji.st.), branky :  Dolejš Jiří - 4, BABKA Tomáš, RAJTMAJER Petr - po 1

..19.6.2011 - OP mužů - So MOCHTÍN "B" - TJ NEZAMYSLICE  1 : 1 (0:0). Zápasu předcházel vytrvalý a silný déšť, takže se hrálo v loužích a na vodě. Přesto měl zápas svoji kvalitu a to zásluhou obou celků. Již v 5.minutě se mohl Mochtín dostat do vedení, ale nařízenou penaltu za faul na J.Voráče náš zkušený Milan Bejvl neproměnil. V další části hry byly velké golové šance na obou stranách, ale diváci gol neviděli. Ten přišel až v 58.minutě, autorem dorážky byl hostující Kratejl - 0:1. Naši hráči pak vyvinuli velký tlak, chtěli alespoň remisu. Povedlo se jim to po rohovém kopu v samotném závěru utkání, kdy se k odraženému míči dostal Pavel Staněk a zblíska vyrovnal na zasloužených 1:1. S přehledem rozhodoval J.Abrahám ze Sušice, ŽK 0:1, 70 diváků. Sestava Mochtína "B" : Hromada Vl., Bejvl M., Hrudička A., Bláha L., Švátora Ji. (65. Kloupar M), Staněk P., Dolejš Ji.st. (46. Flodr Ji.), Křivánek J. (46. Babka T.), Nováček V.(60.Tománek K.), Černý P., Voráč J., branky : STANĚK Pavel - 1

POZOR !  TRENINKY mužů i dorostenců (společné) pokračují i tento týden v úterý a pátek od 18,00 hod. -  navíc musíme při nich ještě také udělat několik věcí k přípravě sobotních OSLAV 25.6.2011 u nás v Mochtíně !

Kdo ještě nepřinesl nic do tomboly, může to napravit v tomto týdnu !! Děkuji.