Sobota 25.června 2011 se blíží, jsou před námi významné oslavy - 100. výročí založení TJ Sokol Mochtín a 40 let fotbalu v Mochtíně.

Program oslav začíná již ve 14,00 hodin - prohlídkou trofejí a fotodokumentace, v 15,00 hod. budou oslavy oficielně zahájeny úvodním vystoupením skupiny KROK a následně slavnostním projevem předsedkyně TJ So Mochtín , pí. Marií Novákové.

Prosím všechny, aby na oslavy dorazili včas, aby slavnostní část programu proběhla v důstojném prostředí. Myslím tím všechny naše současné členy, cvičenky, hráče (od přípravky, žáčků, dorostenců a dospělých, včetně staré gardy) , trenéry, cvičitelky, funkcionáře,  ale zároveň i všechny bývalé členy, cvičenky a hráče Sokola Mochtín, včetně jejich partnerek, nejlépe celých jejich rodin !

Zároveň  srdečně zveme na oslavy všechny občany Mochtína i přilehlých obcí i širokou sportovní veřejnost z celého klatovského regiónu, samozřejmě také všechny fanoušky Sokola Mochtín !

Ve slavnostní části budou oceněni nejen zasloužilí funkcionáři Sokola Mochtín, ale také naši st. žáci, kteří převezmou z rukou zástupce OFS Klatovy zlaté medaile za 1.místo v okresním přeboru (!), dorostenci So Mochtín pak pohár za 2.místo v OP !

V další části programu se uskuteční dva fotbalové zápasy.

.. V úvodním (v cca v 16,00 hod.)nastoupí SVOBODNÍ proti ŽENATÝM - zde jsou zváni všichni současní hráči So Mochtín a to dorostenci, muži A i B ! Rozdělení do týmů bude provedeno na místě, pro všechny hráče to bude prakticky "dokopná" po úspěšné sezoně 2010/2011. Ženáče budou kaučovat Vl.Kudláček a J.Kolárik, svoboďáky Jar. Pavlík a Ji.Flodr.  V poločase tohoto klání by měl proběhnout seskok parašutistů (bude-li příznivé počasí).

.. Ve druhém (v cca 17,30-17,45) se střetne STARÁ GARDA So Mochtín s výběrem ŽEN OKRESU KLATOVY ! Tým staré gardy povedou tradičně Milda Plánička a Jan Kolárik, výběr žen má na starost Josef Křivánek.  Věříme v hojnou účast našich gardistů, doufáme, že i všichni naši starší, bývalí hráči přijdou povzbudit své mladší kolegy ze staré gardy proti neznámému soupeři.

- soutěžit budou i naši mládežníci - na treninkovém hřišti jim soutěže připraví naši mládežničtí trenéři St. Bejvl a T.Kapusta a to již v průběhu prvního zápasu

Pro všechny aktery výše uvedeného programu máme připraveno malé občerstvení , je zajištěna reprodukovaná hudba, posezení. Chutné občerstvení lze zakoupit též ve Fotbalce

V cca 19,30 hod. by měla začít oblíbená soutěž "O krále mochtínského trávníku" ve střelbě pokutových kopů o zajímavé ceny !  Pravidla uvádím v předstihu: nejdříve bude rozehrána postupová soutěž pro domácí i přespolní účastníky dohromady. Za 20,- Kč má každý možnost se zapojit. Promění-li pět pokutových kopů zasebou, postupuje do závěrečného finále (každý má možnost 3 pokusů). Ve finále se bude hrát již systémem KO ! Kdo nedá - vypadne.

Připravena je také velká TOMBOLA, která by se měla začít losovat v cca 20,30 - 21,00 hod.. Všechny vstupenky jsou totiž slosovatelné, budou se prodávat za 50,- Kč.  Nikoho nenutíme, aby si vstupenku na naše OSLAVY koupil a budeme rádi, že se přijde podívat a bavit se s námi. Na druhou stranu doufáme, že se najdou tací, kteří si koupí nejen jednu, ale i více vstupenek. Zvýší se mu tím šance na výhru v tombole, navíc tím i podpoří činnost naší TJ Sokol Mochtín. Předem jim za to děkujeme.

Hlavně držte palce, aby nám vyšlo počasí ! Předpověď není zrovna růžová.