O tomto víkendu 18. a 19.6.2011 bude posledním kolem zakončena mistrovská fotbalová sezona 2010/2011. Mladší přípravka, starší přípravka i dorostenci So Mochtín již nehrají, své učinkování zakončili před týdnem, ale na naše ml. a st. žáky a také na naše muže A i B čekají nelehcí soupeři !

V sobotu 18.6.2011

..naši mladší žáci zajíždí do LUB, kde se od 14,45 hod. utkají v odvetném  finalovém utkání se Startem VD Luby o 1. místo v okresním přeboru - nadstavbové části. Úvodní zápas v Mochtíně skončil výhrou hostů 2:1, takže naši kluci jim mají co oplácet ! Držíme jim palce

.. muži "A" Sokola Mochtín zajíždí k derby I.B třídy do Měčína. Hrát se ale bude na hřišti v Bílukách, o proti původnímu rozlosování se hraje již od 16,00 hodin ! Na utkání jedeme auty hráčů, společný odjezd z Mochtína od hřiště ve 14,25 hod., z Klatov od pošty pak ve 14,35 hodin. Drezy K.Šot, nominace : Rajtamjer, Hromada, Dolejš Ji. a T., Jarabica, Troch, Plánička, Babka, Kul, Kašpar, Novák, Švátora Ji. + dorostenci : Hrudička, Flodr, Potužník, Kloupar, Matoušek

Neděle 19.6.2011

.. naši žáci starší zajíždí do Strážova, kde od 10,00 hodin odehrají poslední zápase sezony, který rozhodne o tom, zda se Mochtín stane, či nestane PŘEBORNÍKEM OKRESU !  Vedoucí tým tabulky Tatran Dl. Ves doma nečekaně ztratil v předehrávce se Železnou Rudou 1 bod a tím nabídnul nečekanou šanci na titul našim žákům ! Chce-li Mochtín titul, musí ve Strážově vyhrát. Snadný úkol to není, ale ne nesplniltelný. Favoritem je rozhodně Sokol Mochtín. Držíme palce !

.. odpoledne od 17,00 hod. bude u nás v Mochtíně odehráno poslední utkání sezony, naši muži "B" Sokola Mochtín hostí TJ Nezamyslice. Sraz hráčů je v 16,00 hod. -nominace : Švátora Ji., Bejvl, Staněk, Dolejš st., Černý, Křivánek, Nováček, Voráč + 1 brankář, s otazníkem je P.Kubala. Mužstvo bude doplněno dorostenci - L.Bláha, Sukovatý + další, kteří jsou též v nominaci na sobotní zápas "A" týmu do Měčína.

Držíme palce mochtínským fotbalistům, fanoušky zveme na všechny uvedené zápasy !

Připomínám všem, kteří ještě nepřinesli nějakou (nějaké) ceny do tomboly, aby tak učinili co nejdříve !!!   Děkuji.