V neděli 12.6.2011 odehráli naši fotbalisté dva zápasy na hřištích svých soupeřů. Dorostenci předehráli své poslední kolo v Malém Boru, kde vysoko zvítězili (viz samostatný článerk) a pojistili si tím konečné 2.místo za vítězným Kolincem. Muži "B" zajížděli odpoledne do Chanovic, kde narazili na místní béčko Chanosu. Domácí tým nakonec vyhrál 3:1, ale Mochtín mu byl více jak rovnoceným soupeřem.

.. OP mužů - Chanos Chanovice "B" - Sokol Mochtín "B"   3 : 1 (2:1).  Náš "B" tým má již dvě kola před koncem jisté 7.místo, k utkání do Chanovic odjel v neúplné setavě a se 4 dorostenci, kteří ve 12,00 hodin skončili svůj mistrák v Malém Boru. Přesto naše mužstvo odehrálo proti domácím naprosto vyrovnanou partii, v mnoha činnostech bylo lepší, jen v zakončení se mu nedařilo.

Domácí naopak z minima vytěžili maximum, navíc jim několikráte v klíčových momentech připískával i rozhodčí a tak se dopracovali ke třem bodům. Sestava Mochtína :  Vl. Hromada, M.Bejvl, A.Hrudička, L.Bláha (46.M.Kloupar), P.Staněk, Ji.Švátora, Ji.Dolejš st.(84.P.Pavlík), P.Černý, P.Kubala (46. V.Nováček), Zd. Novák, M.Matoušek (46. P.Švátora), branky :  NOVÁK Zdeněk  - 1, rozhodoval K.Lažánek z Klatov, ŽK 2:3, 50 diváků

TRENINKY  mužů a dorostenců - jsou v úterý a pátek od 18,00 hod.  - pak nás čeká (muže A i B) poslední kolo sezony.  V sobotu 18.6. od 16,00 hod. (v Bílukách) Měčín A - Mochtín A, v neděli 19.6. od 17,00 hod. sezonu zakončí zápas Mochtín B - Nezamyslice.  Určitě budou do týmů opět povoláni i naši šikovní dorostenci.

Připomínám  TOMBOLU !!!  Noste věci do tomboly průběžně, oslavy se blíží a tím i tombola !!!