Na jednu stranu můžeme být rádi, že je konec sezóny, ale při formě mužstva v posledních zápasech nás to může i trochu mrzet. Na další zápas by nás ovšem asi už nebylo ani jedenáct, když tentokrát zůstal na lavičce sám Jaroslav Pavlík a akorát nás bylo i s lehce nemocným Sukovatým a Maderou, který jako jediný žák opět doplnil sestavu. Víkendové slavnosti v Klatovech měly u některých dorostenců přednost oproti nějakému závěrečnému mistráku a v neděli ráno ještě navíc pršelo, takže proč jít na fotbal, že ?! A to i přesto, že v posledních utkáních se nám dařilo nejen na hřištích soupeřů z horní poloviny tabulky (Chanovice, Hrádek a dnes i M. Bor), kde jsme neztratili ani bod a neinkasovali. Samotný zápas byl v úvodu vyrovnaný, ale když jsme dali balón na zem, začali jsme soupeře přehrávat. V 17. min. prostrčil Hrudička míč středem na Sukovatého, ten dal doprava do běhu Matouškovi, který se dostal lehce za obranu domácích a placírkou kolem brankáře po zemi k tyči dal na 0:1. Za další čtvrthodinu naservíroval Kuželík zleva od brankové čáry na vápno Matouškovi proti noze a ten opět placírkou do stejného místa - 0:2. Ve druhé půli si oba "karbaníci" (ŽK- Potužník, Madera) prohodili posty a Honza Potužník potvrdil to, že s ním v sestavě bychom oba domácí remízové jarní zápasy vyhráli a tím i celý přebor. Na rozdíl od sobotního podvečera tentokrát své šance proměnil. Již v 50. min. po uličce Flodra předložil Diviš balón před bránu, kde Potužník dával "do prázdné". V 61. min. dostal míč na pravé straně vápna od Flodra a křižnou střelou dal na 0:4. O 2 min. později po "faulu" na Potužníka proměnil se štěstím přísně nařízenou penaltu Bláha - 0:5. Za chvilku, asi 20 min. před koncem, se opět "předvedl" domácí Petržilka (jako před rokem s Honzou Voráčem) a likvidačním zákrokem na Kuželíka na polovině hřiště (a za jasně rozhodnutého stavu) zúžil naši již tak nepříliš početnou sestavu. I v oslabení o 1 muže v poli (Petržilka jen ŽK) jsme byli lepší a mohli skóre navýšit. To se podařilo až v 90. min. Honzovi Potužníkovi, který po zaváhání domácí obrany vybojoval míč a znovu zprava křižnou střelou dovršil hatrik a skóre "zaokrouhlil na půltucet".

Sestava: Kardoš, Potužník, Kloupar, Bláha, Hrudička, Diviš, Matoušek, Flodr, Kuželík, Madera a Sukovatý.

P.S. Na rozdíl od "nepřítomných" je třeba ocenit to, že polovina dorostenců se po zápase přesunula do Chanovic, kde je za 2 hodiny čekal další mistrák za "B" - např. Bláhu již 3. za 24 hodin, když odehrál víc jak poločas za "A".