I další víkend 7. a 8.5.2011 je bohatý na fotbalový program. Srdečně na něj zveme všechny naše příznivce !

V sobotu 7.5.2011

.. jede naše ml. přípravka na turnaj do Hrádku u Sušice, kde se začíná v 10,00 hod. a budou tam hrát tato mužstva : Hrádek, Mochtín, Luby "A" a Švihov. Držíme palce !

.. v 11,30 hod. odehrají doma naši ml.žáci mistrovské utkání se Sokolem Pačejov

.. odpoledne zajíždí naše "A" mužstvo mužů So Mochtín k utkání I.B třídy do Starého Smolivce. Jede se autobusem, odjezd z Mochtína ve 14,45, z Klatov (zast. před Beránkem) v 15,05 hod., zápas tam začíná v 17,00 hod.. NOMINACE : Rajtmajer, Hromada, Dolejš Ji. a T., Plánička, Jarabica, Švátora P., Kašpar, Babka, Kul, Troch, Potužník, Čeleda, Kloupar, Matoušek (?), Špindler,  Šup  - drezy : Zd. Plánička , K.Šot

Neděle 8.5.2011

.. v 10,00 hod. doma hrají naši žáci se Strážovem

.. venku v Plánici hraje náš dorost se začátkem v 10,00 hod. ve stejnou hodinu nastoupí venku proti Sušici naše starší přípravka.

.. doma od 17,00 hod. se hraje utkání OP mužů So Mochtín "B - So Vrhaveč, sraz v 16,00 hod., NOMINACE : Bejvl, Křivánek, Švátora Ji., Staněk, Dolejš st., Tománek, Novák, Voráč, Kubala - dorostenci, kteří budou nominováni po dopoledním zápase. Nevíme, co je s Matulou, L.Kolárikem, Strakou - prosím o sdělelní, zda na uvedený zápas můžete přijít, či ne, omluvy i dalších hráčů obratem na 605 357370 - K.Šot. Děkuji.

POZOR !  - v sobotu 7.5. 2011 se musí přelajnovat hlavní hřiště (!), aby bylo k dispozici na nedělní dopolední zápas žáků se Strážovem a odpolední derby OP mužů s Vrhavčí !  Žádám hráče s dorostu, či z týmu mužů "B", aby přišli lajnovat dopoledne, kdy tam budu k dispozici a popř. namíchám latex (v 11,00 hod.) - děkuji K.Šot