Vítězství nad soupeřem ze spodních pater tabulky, který navíc hrál celý zápas v osmi lidech, bylo povinností. Někteří dorostenci, nepoučeni ze zápasu doma s Běšinami cca před rokem, který jsme prohráli 4:7 proti devíti lidem, začali lehkovážně a nesoustředěně. Zvláště zahazování i těch nejvyloženějších tutovek by se v jiných utkáních nemuselo vyplatit a teď nás čekají zrovna zápasy se soupeři nejtěžšími. V prvé půli nejvíce ve spalování šancí "vynikli" Kuželík, M. Matoušek, More, Škoda, ale šance měli i Bláha, Kloupar a Potužník. Střelbu ze střední vzdálenosti obstarávali hlavně Diviš a Flodr a když už trefili bránu, vyznamenal se brankář domácích. I přes střeleckou nemohoucnost se podařilo vstřelit branku Maderovi, Škodovi a hlavou Bláhovi. Druhý poločas měl obdobný průběh, za Mochtín skóroval 2x Flodr a za stavu 0:5 se prosadil nejlepší hráč domácích v poli Vojta Opl. Dnešní výkon by za týden proti lídrovi přeboru zdaleka nestačil, mj. Kolinec před týdnem zvítězil nad Plánicí 8:0, při stejném, i když také neúplném počtu hráčů na hřišti (10 na 10).

Sestava: Kardoš, Malenka, Kloupar, Bláha, Hrudička, More, Diviš, Flodr, Potužník, More, Madera, Kuželík, M. Matoušek a Sukovatý

P.S.Sraz na zápas s Kolincem v neděli 15.5. v 8.50 u Lídlu v 9.00 hod. na hřišti.