Na první jarní výhru dosáhli v sobotním zápase s Bezděkovem naši muži Sokola Mochtín "B". Odehráli zápas s několika dorostenci v sestavě, výhru si zasloužili. Bezchybný byl golman Petr Rajtmajer, v obraně dominoval na postu stopera Milan Bejvl,  v záloze patřili k nejlepším především Josef Křivánek a Petr Černý, který se navíc zaskvěl dvěma pěknými goly.

..9.4.2011 - OP mužů - Sokol MOCHTÍN "B" - TJ BEZDĚKOV  3 : 0 (2:0).   Již ve 2.minutě mohl skorovat z čisté šance Zd. Novák, ale jeho oblouček hostující golman Šimek bezpečně chytil. O minutu později ale hosté v obraně opět zaspali, po levé straně pronikl Petr Černý a s přehledem po zemi skoroval - 1:0. Náš tým to povzbudilo, hrál dobře, soupeře nečekaně výrazně přehrával. A když ve 25.minutě dal Petr Černý druhý gol Mochtína (hlavou po přesném centru z VPK J.Křivánka), čekalo se hladké vítězství našeho celku. Jenže další šance našeho týmu "zazdili" Zd. Novák i L.Kolárik, hostující Bezděkov měl stále šanci na kontaktní gol. Solidně mu totiž hrála záloha v čele s Novákem, ale i útočníci, ze kterých byl nejnebezpečnější V.Valečka. Naštěstí, jeho šance mu vychytal náš golman Petr Rajtmajer, posouval tím svůj tým k prvnímu jarnímu vítězství. V 83.minutě utkání pak jistil výhru 3.golem Zdeněk Novák, který dorážel do sítě střelu Milana Matouška. Soupeř rezignoval, a v samotném závěru mohl znovu inkasovat. Golovou tutovku měl jak střídající Martin Škoda, tak znovu Zd. Novák, ale neproměnili ji.    Utkání rozhodoval Jiří Bureš z Klatov, ŽK 2:2, 60 diváků,

Sestava Mochtína : P.Rajtmajer, M.Bejvl, M.Kloupar (50. L.Bláha), A.Hrudička, J.Křivánek, P.Černý, Ji.Flodr, Ji.Švátora (65. M.Matoušek), L.Kolárik, Zd. Novák,  Ji. Dolejš st. (75. M.Škoda),  branky : Petr ČERNÝ - 2 , Zdeněk NOVÁK - 1.Zítra v neděli 10.4.2011

... hrají doma v Mochtíně naši žáci od 14,30 hod. - So Mochtín - So Myslív 

... naši muži "A" zajíždí k zápasu I.B třídy do Svéradic. Jede se autobusem, odjezd z Klatov od Lídlu ve 14,10 hod., z Mochtína (zast. ČSAD) ve 14,20 hod.

             Srdečně  zveme všechny naše příznivce !!!

Trenérům všech mužstev Sokola Mochtín    p ř i p o m í n á m 

v ý b ě r  členských, oddílových příspěvků za 1.pololetí r.2011 !!!  Pokyny a výše příspěvků - viz samostatný dokument na našem webu - vpravo, červeně.
Přidat komentář