V neděli 10.4.2011 hráli o  mistrovské body doma žáci So Mochtín proti Myslívu, venku pak muži "A" ve Svéradicích.

Ž á c i  na úvod jara 2011 porazili doma Sokol MYSLÍV  8:1 (3:0), když byli po celé utkání lepším týmem. Branky :  MADERA Radovan (nová posila z Neznašov) - 3, SMOLÍK Zbyněk - 3, BEJVL Jakub - 2, rozhodoval M.Hovorka z Klatov, 20 diváků.

..I.B tř. mužů FK SVÉRADICE - Sokol MOCHTÍN   2 : 2  (1:0). Za krásného jarního počasí se hrálo ve Svéradicích o čelo tabulky I.B třídy. Naši hráči odehráli v 1.poločase dobrou jen první desetiminutovku. Pak se utápěli v nepřesnostech, domácí měli více ze hry, snažili se o zakončení, ale to jim nevycházelo, zbytek střel na branku pochytal spolehlivě golman Vlastík Hromada. Až v ve 45.minutě svitla domácím naděje v podobě penalty, kterou rozhodčí Ulrych nařídil za faul Ji. Dolejše na domácího Suchana. Tu bezpečně proměnil Jiřinec, domácí vedli 1:0.  O přestávce Mochtín mírně překupil řady, změny přinesly herní zlepšení i mírnou převahu nad soupeřem, který za svým výkonem z I.poločasu výrazně zaostával. Z vyrovnání se mohl Mochtín radovat již v 60.minutě, kdy nebojácně prošel blokem domácích obránců náš J.Potužník, ale jeho střela kolem golmana skočila jen na tyči ! O tři minuty později to již bylo 1:1. Precizně zahraný VPK St. Jarbicou prodloužil hlavou T.Babka na nabíhajícího Jiřího Dolejše a ten nekompromisně poslal míč do sítě. Hra se pak odvíjela především ve středu hřiště, nehrál se žádný oslnivý fotbal, vypadalo to, že utkání skončí remisou. Jenže, v 77.minutě se dostal po nedorozumění našich obránců (P.Švátora, P.Staněk) k míči domácí "rychlík" Makovec a prudkou střelou poslal Svéradice do vedení 2:1. Byla to snad jediná povedená útočná akce domácích fotbalistů ve II.poločase, o to více tento gol naše hráče i fanoušky mrzel. Mochtín se pak snažil o vyrovnání, ale domácí se dobře bránili. Posledních šest minut ale hráli již bez vyloučeného Soukupa, Mochtín zariskoval a v předposlední minutě utkání srovnal na 2:2. Gol vsítil opět Jiří Dolejš, tentokráte hlavou usměrnil míč do sítě po přesně rozehraném VPK Tomášem Babkou ! Domácí byli zklamaní, naši hráči naopak zářili oprávněně štěstím - protože remisa byla zaslouženým vyjádřením sil na hřišti. Po rozehrání míče na půlce rozhodčí následně utkání ukončil.  Rozhodoval Josef Ulrych z Domažlic, ŽK 3:4, ČK 1:0 (Soukup), 70 diváků.

Sestava Mochtína : Vl.Hromada, T.Dolejš, Ji. Dolejš, P.Staněk, P.Švátora, Zd. Plánička, T.Babka, St. Jarabica, J.Kul, J.Potužník (75.min. O.Šup), J.Voráč (46. R.Troch), branky : DOLEJŠ Jiří  -  2.

TRENINKY  mužů (a dorostenců)  - pokračují v Mochtíně stále v úterý a pátek od 18,00 hod.