Po pátečním treninku (8.4.) byla provedena nominace hráčů "A" týmu mužů Sokola Mochtín na nedělní zápas do Svéradic, pokusili jsme se připravit i nominaci "B" týmu mužů na zítřejší (sobotní) zápas doma s Bezděkovem. O některých hráčích, ale nevíme nic (nebyli na treninku), takže tam jsou s otazníkem. Je ale slušností, aby obratem svoji účast potvrdili, nebo se omluvili (volejte obratem - 605 357370  - děkuji !) Opět  využíváme dorostence a věříme, že svoji šanci nepromarní !!!

Muži "A"  So Mochtín zajíždí v neděli 10.4.2011 k těžkému utkání do Svéradic. Na utkání jedeme autobusem, společný odjezd z Klatov od Lídlu ve 14,10 hod., z Mochtína ze zastávky ČSAD pak ve 14,20 hod. . Nominace hráčů : Hromada, Rajtmajer, Dolejš Ji. a T., Švátora P., Staněk, Plánička, Babka, Kul, Voráč, Troch, Šup, Potužník, Jarabica, Matoušek, Kloupar   - případné omluvy obratem, aby mohla být provedena náhradní nominace !

Muži "B" So Mochtín hrají v sobotu 9.4. doma od 16,30 hod. s BEZDĚKOVEM.  Sraz hráčů je v 15,30 hod., nominace :  Rajtmajer, Švátora Ji., Křivánek, Černý, Novák, Dolejš st., Bejvl, (s otazníkem Bláha P., Zoubek)  --- a dorostenci : Flodr, Kloupar, Hrudička, Matoušek, Škoda, Bláha L.

V neděli 10.4.2011 se poprvé na jaře 2011 dostávají do hry o mistrovské body i naši žáci  Sokola Mochtín. Ve finalové skupině okresního přeboru mají doma v Mochtíně za soupeře Sokol MYSLÍV. Utkání začíná ve 14,30 hodin.

Srdečně zveme na všechny uvedené zápasy naše příznivce !!!