Na nedělní zápas budou chtít naši muži "B" rychle zapomenout. Prohráli totiž doma s Hrádkem vysoko 1:7 !  V předzápase ale naši žáci dokázali porazit vedoucí Měčín vysoko 4:0 a dokázali, že patří stále k předním týmům okresního přeboru. Blahopřejeme !

Ne 25.10.9 - OP mužů - MOCHTÍN "B" - HRÁDEK  1:7 (0:2).  Soupeř z Hrádku potvrdil v Mochtíně svoji vysokou herní kvalitu a vysokou výhrou se propracoval do čela tabulky okresního přeboru. Pomohl mu k tomu ale i hodně nepovedený výkon našich fotbalistů, kteří špatně bránili v záloze i obraně, chybovali v rozehrávce. Soupeř toho dokonale využil, trestal každou chybu.  Za stavu 0:3 to někteří hráči Mochtína doslova zabalili, u některých se viditeně jednalo i o špatnou kondici. Tak snad příště to bude lepší.

Rozhodčí M.Bureš ze Švihova rozhodoval kvalitně, ŽK 2:3, 50 diváků. Sestava Mochtína : Rajtmajer, Švátora Ji., Křivánek , Zoubek(Novák), Kašpar (Tomaka), Kolárik L., Dolejš Ji.st.(kolárik J.),Nováček, Špindler, Bláha (Švátora P.), Břečka, branky : Josef Křivánek - 1

POZOR !   TRENINK mužů bude tentokráte jen ve čtvrtek 29.10.2009 a to v Mochtíně od 17,30 hod. !  Jde se na hřiště s umělým povrchem a um. osvětlením, vezměte si s sebou správnou obuv (ne kopačky !)

Ve středu 28.10.2009   hrají muži "B" Sokola Mochtín dohrávku ve VRHAVČI !  Začíná se ve 14,30 hod., sraz přímo ve Vrhavči ve 13,30, drezy:Pavlík Jar.. Nominace byla provedena po nedělním zápase.

Ve středu 28.10.2009 dopoledne od 9,00 hod. pořádá náš odbor SPV Okresní finále v halové kopané mužů odborů SPV a to v hale ZŠ Čapkova v Klatovech. Stavíme dva týmy, sraz nominovaných nejpozději v 8,30 hod. v hale !  Další zájemci se mohou hlásit u K.Šota na tel. 605 357370.