Zcela zasloužená výhra domácích,kteří byli po celý zápas lepším týmem.Hosté se snažili hrozit z brejků,ale na tento způsob hry našla dokonalý recept dvojice stoperů Jakub Rubáš a Jakub Bejvl.Mochtín se téměř celou první půli nemohl gólově prosadit.V 28.min. se dostal na hranici velkého vápna k míči Jakub Hadáček,obešel tři hráče Měčína a nekompromisně zakončil.
Druhý poločas se odehrával zcela v režii mochtínských hráčů.Mochtín daleko lépe kombinoval, výsledkem toho byly další tři branky v síti soupeře,když ještě mnoho šancí zůstalo nevyužito.V 39. a 48.min. se trefil Smolík a v 55.min. Jakub Bejvl sólem přes více jak polovinu hřiště udělal z hostů pouze statické pozorovatele a chladnokrevně zakončil.

„Za dnešní výkon musím kluky pochválit.Celý tým předvedl pěkný výkon a vyzdvihnout  musím především hru stoperské dvojice a obětavost dua Smolík,Reitmajer,která měla v nohou již utkání za Klatovy proti Nepomuku“.

Branky : 28. Hadáček Jakub,39. a 48.(PK)Smolík Zbyněk,55. Bejvl Jakub. Rozhodčí: Bureš Michal.
Sestava Mochtín: Zajíc-Žiak, Bejvl, Rubáš, Kozák - Bočkay, Malenka, Reitmajer, Hadáček - Smolík,Pretzelmayer Viliam

Střídali:Pretzelmayer Jaroslav,Lorenc,Řeřicha,Nebeský,Peleška Jiří,Peleška Petr.Na lavičku se dnes nevešel Tománek.