I když to byl 3. zápas v řadě bez prohry,nelze považovat zisk bodu na hřišti posledního celku tabulky za úspěch.I když Žichovice získaly dosavadní jediný bod v předešlém zápase v Bolešinech za remízu 3:3,takže i u soupeře dochází v posledních utkáních ke zlepšení,aspoň co se výsledků a bodového zisku týče.My jsme opět nastoupili bez posil ročníku 91 v tradiční sestavě mladšího dorostu a navíc někteří hráči krátce nebo bezprostředně po nemoci (Kloupar,Žiak).V první půli jsme měli více ze hry a nevyužili jsme více než deset rohových kopů (nedůraz,špatný náběh) a několika trestných kopů,ale ze střední a delší vzdálenosti,žádný kolem "vápna".Hlavní arbitr pískal "rovinu" uprostřed hřiště,ale ve vápně a kolem něj to bylo hodně přes "povinných 10%" pro domácí.Nejprve odpustil penaltu proti domácím,když balón přistál po minimálně 20 m letu na ruce od těla jednomu z domácích hráčů a sudí ji označil za nastřelenou?!(mj. soupeři proti nám na "podzim" kopali PK-za tzv. vlastní nešikovnost našeho hráče,které by podle nového posuzování jako penaltové neměly být).O chvíli později byl sražen ve vápně v gólové šanci M.Matoušek.Tento hráč se nakonec ve 43. min.-asi po 12. rohovém kopu-prosadil hlavou a "koníčkem" zajistil naše vedení- 0:1.Druhý poločas jsme začali bázlivě a soupeř toho využil a stále více se tlačil k naší šestnáctce.Vyloženou šanci si nevypracoval ani 1 tým,hra byla vyrovnaná a nakonec "zaúřadoval" v náš neprospěch rozhodčí,který odpískal proti nám v 82. min. TK za "upadnutí" hráče domácích.Z něj domácí srovnali na konečných 1:1.Co si 5 minut předtím šeptal domácí pomezní s hlavním sudím,kterého si k lajně zavolal,o tom se můžeme jen dohadovat.I když nám rozhodčí očividně nepřál,nelze přehlédnout,že jsme se opět v útoku prosadili minimálně a proti takovému soupeři jsme si měli vytvořit mnohem více střeleckých pozic a nějaké šance,útok máme dlouhodobě hodně neproduktivní.Záloha 2. poločas již nepracovala jako v 1. půli,stejně jako krajní obránci.Stále máme co zlepšovat.

Sestava: Kardoš, L.Matoušek, Kloupar, Bláha, Hrudička, Potužník, Žiak (46. min. Sukovatý), Flodr, Kužeík (68. min. R.Matoušek),More,M.Matoušek.