V prvním domácím zápase měli dorostenci se sestavou ještě větší problémy než před týdnem v úvodním kole.Díky nemocem,zraněním a také ještě dovoleným odehráli celý zápas nakonec v deseti.Přesto výše prohry nemusela být tak vysoká,nebýt dvou špatně rozehraných vlastních standartních situací,které fotbalovější K.Hory využily k poločasovému vedení.Poté,co M.Matoušek odmítl zápas zdramatizovat,když na začátku 2.půle ze značky PK přestřelil,jsme prakticky branku hostů už neohrozili a naopak po zbytečných ztrátách míče "na půlce" jsme 2x lehce inkasovali a bylo rozhodnuto.Na konečných 5:0 uzavřeli hosté skóre v poslední minutě po brejku a přečíslení domácí obrany.Domácím dorostencům nelze upřít snahu a bojovnost,ale opět se připravili o lepší výsledek především taktickou nedisciplinovaností.Vítězství hostů je však zasloužené.

Sestava Mochtína:Kardoš,Potužník,Kloupar,L.Matoušek,Sukovatý,Škoda, M.Matoušek, Bláha,Kuželík, R.Matoušek.