Muži Sokola Mochtín sehrají o nastávajícím víkendu 1. a 2.8.2009 své další přípravné zápasy. Oba budou odehrány na hřišti v Janovicích vždy od 17,00 hodin. Po čtvrtečním treninku byla provedena nominace hráčů na oba duely.

.. v sobotu 1.8.09  SK Kovodružstvo Strážov - Sokol Mochtín - nominace : Rajtmajer P., Dolejš Ji., Kašpar L., Hořejší L., Jarabica St., Bejvl M., Čeleda Ji.,Dolejš T., Babka T., Podráský Ji., Plánička Zd., Troch R., Břečka M., Špindler V.  . Jede se auty, odj z Moch. v 15,40, z KT od pošty v 15,50 hod., drezy K.Šot.

.. v neděli 2.8.09  FK Dukla Janovice - Sokol Mochtín "B" - nominace : Tomaka R., Švátora Ji., Dolejš Ji.st., Břečka M., Nováček V., Nový L., Špindler V., Zoubek P., Dolejš T., Lapáček Zd., Kubala P., Šťastný J., Staněk P., Petrů J.  . Jede se auty, odj.z Moch. v 15,40, z KT od pošty v 15,50 hod., drezy Ji.Švátora.

.. v neděli 2.8.09 sehrají svoji první přípravu také naši dorostenci. Přátelský zápas odehrají v Pačejově. Přesné pokyny vydá trenér Jiří Flodr na pátečním treninku (31.7.09) v Mochtíně.
Přidat komentář