V úterý 28.7.09 proběhla na hřišti v Mochtíně brigáda a to na hodinku před plánovaným treninkem mužů. Děkuji všem, kteří přišli - udělali jsme kus práce. Mile mne překvapila účast ! Až na pár jedinců přišli všichni a toho si moc vážím.

     Myslím, že jsme v Mochtíně na hřišti udělali během krátké doby (od skončení soutěžního ročníku do těchto dnů) hodně užitečného a je vidět, že si toho všichni váží. Kromě hřiště, kde funguje již automatická závlaha, jsme se pustili také do oprav našich stařičkých kabin. Generálku dostala zadní strana kabin, která byla totálně poškozena, ale i umývárka dostala novou tvář. Stálo nás to hodně financí a ještě bude stát. Musíme ještě vyměnit prorezlé žlaby, natřít obvodové stěny, atd. Chci zde poděkovat K.Tománkovi, který nám věnoval okno na WC i frmě pana Viliema Pretzelmayera (fanoušek So Mochtín), která opravy prováděla se slevou a hlavně zastupitelstvu OÚ Mochtín, které kladně projednalo naší žádost o pomoc a přispělo na opravu kabin částkou 20.000,- Kč.

   Ve čtvrtek 30.7.2009 před treninkem mužů proběhne od 17,00 hod. ještě jedna brigáda,na kterou zvu všechny hráče (muže i dorostence) !   Musíme překátrovat zeminu, kterou následně použijeme na úpravu terénu v prostoru k rybníku, musíme uklidit odmontované zavlažovací pozink. roury a další věci.   

      Přijďte prosím v co největším počtu. Kdo může, vezme s sebou lopatu,  popř. žel. hrábě a hlavně  p ř i j ď t e   v č a s, abychom zbytečně pak nešidili trenink.

Po následném treninku bude provedena nominace na víkendové zápasy v Janovicích. Muži A hrají v sobotu 1.8. s SK Strážov, muži B pak druhý den s FK Janovice - vždy od 17,00 hod.
Přidat komentář