V sobotu 1.8.2009 odehráli muži So Mochtín přátelský, přípravný zápas s nováčkem I.A třídy - SK Strážov. Hosté ho vyhráli 4:1, ve vyrovnaném průběhu trestali nekompromisně chyby našich hráčů v obranné činnosti. Na druhé straně se našim hráčům vůbec nedařilo v koncovce, takže nic nového pod sluncem. Přátelsky hráli i muži B a naši dorostenci. 

.. 1.8.09 muži přátelsky So Mochtín - SK Strážov  1 : 4 (0:1).  Hostům se povedl vstup do utkání, kdy již v 8.minutě skoroval zblíska hbitý Lorenc, který byl na konci pěkné kombinační akce Strážova založené po levé straně. Pak se ve vyrovnaném průběhu první půle zrodily další golové šance na obou stanách, ale ani jeden tým je nedotáhl v gol. Po přestávce mohl Mochtín srovnat Čeledou, ale jeho slibná golovka skončila jen na boční síti Javorského branky. Mochtín měl územní převahu, chtěl vyrovnat. Strážov pozorně bránil, byl přesnější v kombinaci, čekal na chyby soupeře. A ty přišly. V 65. a následně hned v 67. minutě dvěma slepenými goly navýšil skore na 3:0, když těžil především z chybných rozehrávek našich hráčů i nedůslednému bránění rychlonohých útočníků Strážova. I po této spršce hrál Mochtín ofenzivně, byl aktivnější, šance střídajících hráčů Břečky a Lapáčka a hlavně hlavička Babky z malého vápna volaly po golech. Jenže zakončení je achilovou patou Mochtína již delší čas a stále trvá. Strážov naopak školil i nadále Mochtín z produktivity, když v 74.minutě se znovu dostal do slibné akce, kterou Michal Chaluš zakončil 4 golem. Domácí se čestného úspěchu dočkali až v 90.minutě, po rohovém kopu míč zblízka dopravil za záda výborného Javorského Jiří Dolejš. Hráno bez karet, bezchybně zápas odřídil rozhodčí Robert Diviš z Janovic, přihlíželo na 70 diváků. Sestava Mochtína : Rajtmajer P., Troch R. (Plánička Zd.), Bejvl M., Podráský Ji., Jarabica St., Dolejš T.(Břečka M.), Hořejší L., Kašpar L., Čeleda Ji., Babka T.(Lapáček Zd.), Dolejš Ji.branky : Dolejš Jiří - Lorenc Jan 2, Vítovec Zbyněk, Chaluš Michal.

..2.8.09 muži B přátelsky - Du Janovice - So Mochtín B  1 : 5 (0:3). Domácí měli hned v úvodu zápasu dvě golové tutovky, ale trestuhodně je zahodili. Pak přišli ke slovu naši hráči. Ve 13.minutě z úhlu M.Břečka - 1:0, v 17. Zd. Lapáček (posila z Chodské Lhoty) - 0:2 a ve 35. V.Nováček ze 14 m - 0:3. Domýcí měli golovek na tři zápasy, ale v koncovce totálně propadli, navíc je vychytal náš nový golman (posila ze Všerub) Robin Tomaka. V závěru utkání se dvakrát prosadil J.Petrů, zvyšoval již na 5:0, čestný gol domácích dal až v 86.minutě Macura - upravil na 1:5. Rozhodčí Diviš - 20 diváků. Sestava : Tomaka R., Švátora Ji., Kolárik J., Dolejš Ji.st., Nováček V., Zoubek P. (Čeleda Ji.), Břečka M.(Petrů J.), Nový L., Lapáček Zd., Staněk P., Kubala P.(Podráský Ji.), branky : Petrů Richard Jan - 2, Břečka Miroslav, Lapáček Zdeněk, Nováček Václav - po 1.

..2.8.09 dorost přátelsky So Pačejov - So Mochtín  6 : 4 (4:1). První příprava našich kluků se silným soupeřem přinesla hodně golů. Branky Mochtína : M.Matoušek 2, R.Pitel a Ji.Flodr 1.

       .. v další přípravě hostí "A" tým So Mochtína opět na hřišti v Janovicích v sobotu 8.8.2009 od 17,00 hod. účastníka I.B třídy  - Sokol ČERNICE, béčko jede v neděli do M.Boru.

POZOR  !!!      TRENINKY mužů budou stále v úterý a ve čtvrtek v Mochtíně od 18,00 hodin.Berte si s sebou obuv na trávu i na umělku, kam se následně přesunute !!!
Přidat komentář