V sobotu 9.května zajíždí naše áčko mužů So Mochtín k dalšímu derby zápasu I.B třídy - do ŠVIHOVA. Zápas Švihov - Mochtín se tam hraje od 17,00  hodin a jedeme na něj auty hráčů.Společný odjezd z Mochtína bude v 15, 35, z Klatov od pošty v 15,45 hod. Na zápas jsou nominovaní tito hráči :  Rajtmajer, Jarabica, Čeleda, Švátora, Babka, Kašpar, Plánička, Troch, Novák, Břečka, Zoubek, Dolejš, Podráský, Šup, Sysel.   Nemůže M.Bejvl - dostal horečku, Špindler má stále naraženou patu a i někteří z nominovaných nejsou fit na lOO %. Proto je nutné, aby všichni nominovaní hráči na utkání jeli !   Omluvy (jen z vážných důvodů) - obratem, aby mohla být zajištěna náhrada !

V neděli 10.5.09 pak hraje doma naše béčko mužů od 17,00 hod. hodně důležitý zápas se Železnou Rudou !   Sraz všech hráčů tohoto týmu nejpozději do 16,15 hod. a  f i t  !  Musíme bodovat !!!

Srdečně zveme na oba duely všechny naše příznivce !