V neděli dopoledne jsme zajížděli k poslednímu mistrovskému zápasu podzimní části ke čtvrtému týmu průběžné tabulky. Bohužel ani v tomto zápase se nám nepodařilo bodovat.

SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE 21 : 1 U12 KLATOVY   ( 9 : 0 )

branka : 69 min Rejžek Ondřej

Na poslední zápas jsme měli k dispozici 14 hráčů. Soupeř hned od prvních minut dokazoval své kvality a trestal naše chyby při rozehrávkách. My jsme se po celé utkání snažili dělat naučené věci z tréninků, ale soupeř svým důrazem a rychlostí nám toho moc nedovolil. Jedinou branku jsme dali po krásné akci vedené po pravé straně, když jsme se až od rozehrávky od naší branky dostali postupnou kombinací a přesnou přihrávkou před soupeřovu branku k přesnému zakončení Ondry Rejžka. Během zápasu jsme se ještě párkrát dostali k zakončení, ale bohužel bez gólového efektu.

Jinak všechny děti bych chtěl strašně moc pochválit za vzornou reprezentaci naší TJ.

Sestava : Fišr Michal - brankář
Kubaň Tomáš, Ryneš Ondřej, Houdek Tomáš, Kolář Tobias, Němeček Jakub, Kubaňová Kateřina ( hráči Mochtína )
               Kacerovský Kryštof, Kindelmann Lukáš, Hanzlík Daniel, Šedlbauer Vojtěch, Rejžek Ondřej, Hromada Lukáš, Nudera Daniel ( hráči Klatov )

Trenéři : Fišr Michal, Pytel Jiří, Rajalová Markéta