V Mochtíně se o nastávajícím víkendu uskuteční dva přátelské fotbalové zápasy mužů. Je to poslední příprava pro naše béčko mužů, které již příští neděli 13.8.2023 odehraje doma úvodní zápas podzimu 2023/2024 III. třídy se Železnou Rudou. "A" muži pak začínají v I.B třídě o týden později.

Pozvánka na přípravný fotbal mužů v Mochtíně :

.. SOBOTA 5.8.2023
od 17,00 hod. Sokol Mochtín B - SK Ježovy.
Narychlo sjednaný přátelák s nováčkem III. třídy, který využil příležitosti a postoupil ze IV. třídy na úkor Startu Dešenice, který si postup sice vybojoval, ale neměl o něj zájem.

..NEDĚLE 6.8.2023 od 17,30 hod. Sokol Mochtín - Sokol Vrhaveč.
Pro naše áčko je to poslední příprava na domácím hřišti a to proti přednímu týmu okresního přeboru, který před rokem sestoupil z I.B třídy.   Poslední přípravné utkání pak odehrají naši muži "A" v sobotu 12.8. od 17,00 hod. v Bolešinech s místním SK

... srdečně zveme fanoušky TJ Sokol Mochtín i širokou sportovní veřejnost !