Krajně nepříznivé počasí je příčinou toho, že Mochtínské hřiště je totálně pod vodou a proto se

r u š í  čtvrteční (29.5.2014)  zápas ml. žáků Mochtín - Plánice i trenink dorostenců !

Náhradní termín na odehrání zápasu ml. žáků se So Plánice zatím hledáme,

ale .. dorostence zvu na zítřejší (30.5.)  páteční trenink mužů, který začíná v 18,00 hodin.

O víkendu 31.5. a 1.6.2014 odehrají naši fotbalisté tyto zápasy :

V sobotu 31.5.2014

.. se bude hrát v Nýrsku od 17,00 hod. Pošumavské derby I.A třídy mužů SKP Okula Nýrsko - Sokol Mochtín.  K zápasu jedeme auty, společný odjezd z Mochtína od hřiště bude v 15,30 hod., z Klatov od pošty v 15,40 hod., nominaci zde uvedu večer po pátečním treninku. Zde je : Riška, Staněk, Špindler, Švátora P., Bejvl, Cihlář, Dolejš Ji., Babka, Plánička, Flodr, Smolík, Schejbal, Šťastný, Žiak M. a J.   S ostatními hráči počítáme na 100% na nedělní zápas "B" mužů doma v Mochtíně. Nemohou-li, musí se obratem omluvit, aby byla šance zajistit náhradu. Lze poslat SMS (či zavolat) na 605357370.  Děkuji.

V neděli 1.6.2014

.. se doma v Mochtíně hraje od 10,00 hod. KS dorostu Sokol Mochtín - Tatran Dlouhá Ves. V zápase půjde o hodně, oba týmy bojují o čelo tabulky, náš tým má navíc soupeři oplácet vysokou porážku z podzimu 2013 !

.. od 17,00 hod. doma v Mochtíně je na pořadu utkání III.třídy mužů Sokol Mochtín "B" - FK Svéradice "B". V tomto duelu se již může rozhodnout, zda náš "B"tým si již v předstihu zajistí 2.místo v tabulce III. třídy a tím i postup (po 1 roce) opět do Okresního přeboru, či ne.    Nominace bude podobná té z minulé neděle, popř. doplnění o již uzdravené, či další hráče. Ti, kteří nemohou přijít na páteční trenink, dají před ním na vědomí, zda budou na nedělní zápas - či ne !!! Není možné, abchom se dozvídali o neúčsti na poslední chvíli, či vůbec ! Možno na tel. : 605 357370 (K.Šot) a to zavoláním, či SMS zprávou a to vždy s uvedením příjmení hráče ! Děkuji.

Na uvedené zápasy srdečně zveme všechny naše příznivce !!!

-x-x-x-x-

V příštím týdnu odehrají ve všední dny dva mistrovské zápasy naši mladší žáci So Mochtín.

Ve středu 4.6. od 17,30 hod. v Mochtíně - So Mochtín - Start Luby,

V pátek 6.6. od 18,00 hod. v Žichovicích - TJ Žichovice - So Mochtín,