Zimní turnaj "O pohár starosty města Sušice" pokračuje o nastávajícím víkendu 15. a 16.2.2014 zápasy, které již budou rozhodovat o konečném pořadí.

Naši fotbalisté - muži Sokola Mochtín postoupili ze základní skupiny "B" do té finalové společně se Startem Luby, ze skupiny "A" je ve finále ještě pořádající Sušice a také Horažďovice. A právě tým krajského přeboru - FK Horažďovice je dalším soupeřem našich fotbalistů!

Utkání Sokol Mochtín - FK Horažďovice se hraje v Sušici na umělé trávě v sobotu 15.2.2014 od 14,00 hodin.  K utkání se jede auty, společný odjezd z Mochtína je ve 12,30 hodin. Po pátečním treninku byla stanovena tato nominace hráčů : Rajtmajer, Dolejš Ji. a T., Cihlář, Švátora P., Plánička, Flodr, Smolík, Staněk, Babka, Schejbal, Gajdušek, Burian

.. budeme držet palce !!!