Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'fotky/clanky/seniori12.jpg'
There was a problem loading image 'fotky/clanky/seniori12.jpg'
článek
V neděli 12.2.2012 byl v klatovské hale ZŠ Čapkova odehrán již 7.ročník Turnaje seniorů nad 45 let v halové kopané. Pořádal ho náš odbor SPV TJ Sokol Mochtín, účastnilo se 8 týmů.

Hrálo se o putovní pohár TJ Sokol Mochtín, další poháry a ceny, oceněni byli i nejlepší jednotlivci. Naše TJ postavila tradičně dva týmy (A a B) a oba si vedly tentokráte znamenitě ! Oba se dostaly do záverečného finále, které skončilo bez branek 0:0 a tak o vítězi nakonec musely rozhodnout penalty. Oporami obou mužstev byli brankáři - Jan Kolárik ("A" tým) a Josef Dlesk ("B" tým). O celkovém vítězství  So Mochtín "B" na penalty 1:0 nakonec rozhodla penaltová střela Jiřího Dolejše. Mochtín "A" skončil na 2.místě, mezi nejlepšími jednotlivci byli na závěr vyhlášeni i tři mochtínští hráči - nejlepší golman Josef Dlesk ("B"), nejlepší útočník Zbyněk Fait ("A") a nejlepší hráč turnaje Josef Andrle ("B"). Zápasy s přehledem rozhodovala trojice rozhodčích : ing. Jiří Dolejš, Jaroslav Pavlík a Karel Lažánek.

Skupina "A" : 1. 1. TJ Sušice  4:3  6 b., 2. So Mochtín "A" 5:3  4 b., 3. TJ Kašperské Hory  3:3  4 b., 4. Arosa Luby  1:4  3 b.

Skupina "B"  : 1. 1.FC Sušice  5:3  7 b., 2. So Mochtín "B"  5:2  6 b., 3. Vejce team  5:3  4 b., 4. So Dlažov  1:8  0 b.

1.semifinále :  TJ Sušice - So Mochtín "B"  0:0, p.k. 0:1 (Hebnar), 2.semifinale : 1.FC Sušice - So Mochtín "A"  0:0, p.k. 0:2 (Uhlík, Fait)

o 7.-8.místo : Luby - Dlažov 0:1 (Kováč), o 5.-6.místo Kašp.Hory - Vejce  0:1 (Funfálek), o 3.-4.místo : TJ Sušice - 1.FC Sušice 0:0, na p.kopy 1:2, FINÁLE : MOCHTÍN "B" - MOCHTÍN "A" 0:0, na p.kopy 1:0 (Dolejš).

Vítězství mochtínského BÉČKA bylo o to obdivuhodnější a cennější, že družstvu chybělo pro nemoc několik hráčů a tak muselo odehrát celý turnaj s jedním golmanem a čtyřmi hráči v poli bez střídání !!!

Sestava So Mochtín "A" : Jan Kolárik (roč.1957), Miloslav Plánička (1961), Milan Baloun (1954), Jan Rajšpís ((1955), Jiří Uhlík (1967), Zbyněk Fait (1965) - vedoucí mužstva Milda Plánička, citelně chyběl mužstvu Václav Krbec

Sestava So Mochtín "B" : Josef Dlesk (1950), Josef Andrle (1959), Jiří Dolejš (1956), Lubomír Hebnar (1956), Pavel Toman (1965), vedoucí mužstva Karel Šot

Konečné pořadí turnaje 2012 :  1. TJ Sokol Mochtín "B"

                                                            2. TJ Sokol Mochtín "A"

                                                            3. 1.FC Sušice

                                                            4. TJ Sušice

                                                            5. Vejce team

                                                            6. TJ Kašperské Hory

                                                            7. TJ Sokol Dlažov

                                                            8. Arosa Luby 

FOTOGRAFIE Z TURNAJE (autor J.Kilbergerová, KT Deník)