V sobotu 3.2.2012 proběhl v Klatovech na Vodojemu "Turnaj v halové kopané ml. a st. žáků" odborů SPV (Sport pro všechny), který z pověření PRC SPV Klatovy, pořádala naše TJ Sokol Mochtín. Byl to turnaj otevřený, zúčastnilo se ho šest týmů, z toho dva mochtínské. Hrálo se tříkolovým systémem, odehráno bylo celkem 18 zápasů.

Oba týmy So Mochtín měl tentokráte na starost jen trenér Stanislav Bejvl (T.Kapusta musel být v práci), oba bojovaly o prvenství. Povedlo se to však jen mladším žákům Sokola Mochtín, kteří ze šesti zápasů vybojovali 15 bodů a skore 23:2 a celý turnaj vyhráli. Starší žáci So Mochtín měli k vítězství též nakročeno, ale v posledním zápase turnaje se Startem VD Luby potřebovali alespoň remisovat. To se jim nepovedlo, prohráli těsně 1:2 a tak vítězství získal soupeř z Lub, Mochtín obsadil 2.místo s 9 body a skorem 6:5.

Turnaj mladších žáků

1.Sokol Mochtín                23:2  15 bodů

2. Sokol Nalžovské Hory      8:7  12 bodů

3. SK Letiny                     0:22     0 bodů

Sestava Mochtína :  Marek Vlach (byl vyhlášen nejlepším hráčem svého týmu), Jan Bijedič, Petr Toman, Michal Holub, David Koranda, Tomáš Lang, Martin Kapusta, Tomáš Velek (nejlepší střelec turnaje s 9 goly !), Jan Šafránek, Matěj Kapusta a Marek Böhm

Turnaj starších žáků

1. Start VD Luby                   5:3  10 bodů

2. Sokol Mochtín                  6:5     9 bodů

3. Sokol Nalžovské Hory        3:6     3 body

Sestava Mochtína : Dominik Šít, Aneta Pretzelmayerová, Jaroslav Pretzelmayer, Pavel Lorenc, Jakub Hadáček (nejlepší střelec turnaje s 3 goly), Jan Nebeský (nejlepší hráč svého mužstva), Viliam Pretzelmayer, Jan Žiak, Jiří Peleška, Tomáš Řeřicha, Matěj Kapusta

    Turnaj měl hladký průběh, organizačně ho zajišťoval Karel Šot, pomáhal mu Jaroslav Pavlík a Stanislav Bejvl. Kluci si užili pohybem prázdninový den . Další turnaj je před nimi, když náš FO TJ Sokol Mochtín je pořadatelem "Zimního halového turnaje ml. a st. žáků" v hale Čapkova v Klatovech v neděli 19.2.2012. Zde již bude startovat 10 týmů !