Tradiční turnaj ve st.tenisu "O Vánočního kapra" proběhl v předvánočním čase, v pátek 23.12.2011 v útulné tělocvičně místní ZŠ v Mochtíně. I tentokráte byl "jen" pro pinponkáře-amatéry, k vidění tedy nebyly výkony jen vrcholové, ale i průměrné. Hrálo se v příjemné předvánoční atmosféře, na závěr bylo tradiční vyhlášení výsledků a předání cen. Škoda jen, že účast nebyla větší.

V turnaji žactva bylo konečné pořadí : 1. Filip Bláha (Klatovy), 2.Pavel Černý (Mochtín), 3. Miroslav Švátora (Lhůta)

V hlavním turnaji mužů zvítězil Marek Janda z Úborska, 2. Václav Spurný z Klatov, 3. Tomáš Janda z Úborska, 4. Petr Černý, 5. Zbyněk Smolík (oba z Mochtína), 6. Karel Šot z Těšetin, 7. Jakub Spurný, 8. Karel Plánička, 9. Jaromír Novák (všichni z Mochtína)

Hrálo se systémem každý s každým, nejmladším účastníkem v hlavním turnaji byl 15 letý Zbyňa Smolík, nejstarším pak pan ing. Jaromír Novák, kterému již táhne na 78 rok ! Stále však výborně hraje šachy a náš turnaj v pinponku nikdy nevynechá.