SPVzaku11

V pátek 4.února 2011 proběhl v Klatovech, v tělocvičně Masarykovy ZŠ, další ročník okresní soutěže v halové kopané žáků, odborů Sport pro všechny. Turnaj to byl otevřený, startovalo v něm šest družstev. Hrálo se tříkolovým systémem, odehráno bylo celkem 18 kvalitních zápasů. V obou kategoriích se z vítězství těšili žáci Sokola Mochtín, svěřenci trenérů Tomáše Kapusty (mladšíci) a Stanislava Bejvla (staršíci).

Mladší žáci - konečná tabulka : 1. Sokol Mochtín         4:1  12 bodů

                                            2. SK Klatovy               6:4    7 bodů

                                            3. Start VD Luby           1:6     5 bodů

Starší žáci - konečná tabulka :  1. Sokol Mochtín         19:1   18 bodů

                                              2. Sokol Mochtín "B"    3:15    6 bodů

                                              3. Sokol Nal. Hory        2:8      3 body

Hrálo se o sladké odměny, oceněni byli i nejlepší hráči jednotlivých týmů. U mladšíků to byli Vladimír Tománek (Mochtín), Kryštof Pavlík (Klatovy), Vít Maňas (Luby, u staršíků Michal Matejčík (Mochtín), Zdeněk Říha (Nalžovské Hory) a David Burian (Mochtín "A"), který byl s 9 goly nejlepším střelcem.

Turnaj měl hladký průběh, z pověření Pošumavského regionálního centra Sport pro všechny ho zdařile uspořádal odbor SPV TJ Sokol Mochtín, organizačně ho zajišťoval Karel Šot.  Kluci si bezvadně zahráli, v příjemném prostředí prožili aktivním pohybem polovinu prázdninového dne. A to byl hlavní účel této tradiční  únorové akce.

                                                       -x-x-x-x-

POZOR !  Již za dva dny, v neděli 6.2.2011 pořádá FO So Mochtín další turnaj pro mladší a starší žáky - tentokráte v hale ZŠ Čapkova v Klatovech - začátek je opět v 9,00 hodin, startovat na něm bude 10 týmů ! TJ Mochtín, která letos slaví 100 let svého výročí, zde budou reprezentovat dva týmy. Přijďte se podívat !