Již zítra, v pátek 10.června 2011 se bude v Mochtíně konat další ročník okresní soutěže žen ve volejbale odborů Sport pro všechny.

Hrát se bude na hřišti s umělým povrchem, prezentace přihlášených týmů je v 16,30 hod., samotný turnaj bude rozehrán v 17,00 hod.

Z pověření PRC SPV Klatovy je pořadatelem tohoto otevřeného turnaje náš odbor Sport pro všechny TJ Sokol Mochtín, ředitelkou turnaje je Alena Virtová, organizačním pracovníkem Karel Šot a i tato sportovní akce je součástí oslav 100.výročí založení TJ Sokol Mochtín.

Do stanoveného termínu (7.6.2011) se do turnaje, který je určen jen hráčkám amaterkám, nehrající mistrovské volejbalové soutěže, se přihlásily tyto týmy : Šumavský výběr Dešenice, TJ Kolinec a TJ Sokol Mochtín. Očekávali jsme větší zájem.

Přijďte se podívat a zafandit našim ženám !