V pátek 4.2. a v neděli 6.2.2011 pořádá naše TJ Sokol Mochtín další turnaje v halové kopané - tentokráte pro mladší a starší žáky. I tyto dvě akce se konají v rámci oslav 100 let TJ Sokol Mochtín a 40.výročí fotbalu v Mochtíně, na naše kluky čekají kvalitní soupeři !!!

V pátek 4.2.2011  pořádá náš odbor Sport pro všechny turnaj pro ml. a st. žáky odborů SPV okr. Klatovy. Turnaj  je otevřený, uskuteční se od 9,00 hodin v tělocvičně Masarykovy ZŠ v Klatovech s tím, že prezentace přihlášených družstev je v 8,30 hod.  V kategorii ml. žáků je přihlášen Mochtín, Luby a Klatovy, v kategorii starších žáků pak Mochtín , Nalžovské Hory a výběr světa. Připraven je systém dvoukolový, garantem akce je PRC SPV Klatovy .

Hlavní - ZIMNÍ turnaj v halové kopané ml. a st. žáků "O pohár TJ Sokol Mochtín" pořádá náš fotbalový oddíl  TJ Sokol Mochtín  v neděli 6.února 2011 v hale ZŠ Čapkova v Klatovech se začátkem v 9,00 hodin  -  prezentace týmů je od 8,20 do 8,40 hod.

Zde bude bojovat :

a)  5 družstev mladších žáků  - Mochtín, Kdyně, Sušice, Kout na Šumavě a Staňkov

b)   5 družstev starších žáků  - Mochtín, Sušice, Staňkov, Mrákov a Nalžovské Hory

v obou kategoriích systémem každý s každým, vítěz si domů odveze krásný pohár, hráči na 1.-3.místě pamětní medaile, všechna družstva ceny a diplomy. Oceněni budou i nejlepší jednotlivci.  Přijďte se podívat na kvalitní žákovský fotbal !