seniori08Mochtínští sálovkáři odboru SPV podcenili Dlažov

Přebornický titul pak obhájily Žihobce

Za účasti šesti družstev proběhl 1.3.2008 v Klatovech ve sportovní hale ZŠ Čapkova,

zdařilý okresní turnaj v halové kopané seniórů nad 45 let odborů Sport pro všechny okr. Klatovy. Ve dvou skupinách se hrálo v přátelské atmosféře, ale s velkým nasazením systém každý s každým, pak přišly na pořad semifinalové zápasy a na závěr finále. Do toho se nečekaně probojovali sálovkáři TJ Sokol Dlažov, kteří v semifinále po nerozhodném výsledku 1:1 s favorizovaným Mochtínem vyhráli na penalty. Druhým finalistou byl tým TJ Žihobce, který sice ve skupině skončil až druhý za Mochtínem A, ale v semifinále dokázal porazit 1.FC Sušice 1:0 a ve finále Dlažov 3:1 a tím obhájil loňské prvenství.

Výsledky ve skupinách :  „A“ - Mochtín A – TJ Sušice 3:1, Mochtín A – Žihobce 1:1, Žihobce – TJ Sušice 1:1, “B“ - 1.FC Sušice – Dlažov 3:1, 1.FC Sušice – Mochtín B 1:1, Dlažov – Mochtín B 2:0.

Semifinalové výsledky : Mochtín A – Dlažov 1:1 (p.k.0:2), 1.FC Sušice – Žihobce 0:1.

Utkání o 5.-6.místo : TJ Sušice – Mochtín B 0:1, o 3.-4.místo Mochtín A – 1.FC Sušice 4:1, finále : Žihobce – Dlažov 3:1.

       Všechny zápasy odřídil rozhodčí Václav Husník, ředitel turnaje Karel Šot pak s nejhezčí fanynkou paní Šmatovou ze Sušice, předali při závěrečném hodnocení ceny nejlepším jednotlivcům, kterými byli Stanislav Šít – brankář Dlažova, Jiří Šmat – nejlepší hráč turnaje (Žihobce), Jiří Toman – nejlepší střelec se 6 goly (Mochtín A), cenu si odvezl do Sušice i nejstarší účastník turnaje 62 ročný Jiří Strejc. Kapitáni všech týmů převzali diplomy a pr-vních třech týmů drobné věcné ceny. Všichni se již dnes těší na další ročník, v pořadí již čtvrtý, který PRC SPV Klatovy plánuje na únor příštího roku 2008.Konečné pořadí turnaje : 1. TJ Žihobce, 2. TJ So Dlažov, 3. TJ So Mochtín „A“, 4. l.FC Sušice, 5. TJ So Mochtín „B“, 6. TJ Sušice.Sestavy týmů SPV Mochtín :

„A“ –

Jiří Flodr, Jiří Dolejš, Lubomír Hebnar, Miroslav Lepší, Jiří Toman, Jaroslav Cihlář

„B“ –

Jan Kolárik, Václav Krbec, Jiří Rajšpís, Eduard Stuna, Miloslav Plánička, Jindřich Novák

img00001 img00003 img00002 img00004