pss2008Výběr několika fotografií z vyhlašování nejlepších sportovců za rok 2007 fotbal/volejbal/sport pro všechny   -   FOTOGRAFIE


Na vyhlášení byla i naše cvičitelka SPV


V pátek 22.2.2008 proběhlo v KD Družba v Klatovech Slavnostní setkání a vyhlášení nejúspěšnějších sportovců, trenérů, cvičitelů a sport. družstev PSS Klatovy za rok 2007. Akce měla vysokou společenskou úroveň a to hlavně zásluhou celé řady vzácných hostů a také skvělému moderování, které zajišťoval zkušený Jan Suda. Mezi hosty nechyběla senátorka Jiřina Rippelová, předseda ČSTV Praha Vladimír Srb, zástupce hejtmana Plzeňského kraje Václav Červený a řada starostů měst a obcí okr. Klatovy, včetně starosty Mochtína Jaroslava Kanty.

       Plakety a poděkování zde přebralo přes 40 nejúspěšnějších sportovců. Osobností r.2007 byl vyhlášen Václav Galajda, klatovský basketbalový rozhodčí s mezinárodní licencí. Ten je 30 let arbitrem basketbalu, v r.2007 navíc odřídil 20.ligovou sezonu, má zasebou i řadu odřízených mezinárodních i mezistátních utkání.

     Oceněna zde byla také Jana Šotová, předsedkyně odboru SPV TJ Sokol Mochtín a to jako úspěšná cvičitelka žen. Této záslužné dobrovolné práci se věnuje

v Mochtíně přes 30 let. Pamětní plaketu ji předala na pódiu KD paní Milada Váňová, předsedkyně Pošumavského regionálního centra Sport pro všechny Klatovy, které ji na ocenění navrhlo.