sobehartOdbor Sport pro všechny TJ Sokol Mochtín

Blahopřeje k prvním skvělým výsledkům r.2008

Sportovci odboru SPV TJ Sokol Mochtín absolvovali v únoru letošního roku 2008 své první soutěže a byli úspěšní. Patří jim za to poděkování !

Přebor v halové kopané ml. a st. žáků odborů SPV - 2008

Proběhl v Klatovech ve sport. hale ZŠ Čapkova 1.2.2008 za účasti 6 týmů. PRC SPV Klatovy pověřilo pořádáním náš odbor SPV, ředitelem byl Karel Šot a toho jen mrzelo, že se pro nemoc musel omluvit Kolinec a navíc i na poslední chvíli Velhartice.

Mochtínští kluci, vedení trenéry Jiřím Flodrem a Stanislavem Bejvlem, byli v turnaji bez konkurence, v obou kategoriích turnaj vyhráli. Blahopřejeme !

Mladší žáci :     1. TJ So Mochtín „A“       26:1       12 bodů

2. TJ So Mochtín „B“       11:10       6   „

3. TJ So Dlažov                 0:26       0   „

Starší žáci :     1. TJ So Mochtín „B“         6:2         8 bodů

2. TJ So Mochtín „A“         3:2         6   „

3. TJ So Dlažov                 2:7         3   „

Nejlepšími střelci turnaje byli také kluci z Mochtínských týmů. U mladšíků dal nejvíce golů Zbyněk Smolík – 10, u staršíků Jiří Flodr – 3.

Přebor ve stolním tenisu odborů SPV - 2008

Ten proběhl v kulturním domě v Dolanech 9.2.2008 za účasti 14 hráčů, PRC SPV Klatovy pověřilo uspořádáním místní odbor SPV TJ Dolany, ředitelkou byla M.Ištványiová. Za 5 zelenými stoly tradičně nechyběli st. tenisté Dolan a Mochtína,

chyběli ale tentokráte z Dlažova i dalších míst. To však nesnižuje výkony a výsledky našich hráčů – amatérů, kteří turnaji kralovali a vybojovali ty nejpřednější příčky.

Hlavní kategorie mužů – dvouhra :   1. Lubomír Soběhart, SPV TJ So Mochtín

2. Michel Soběhart, SPV TJ So Mochtín

3. Vojtěch Kurc, SPV TJ So Mochtín

4¨.Pavel Švajda, SPV TJ So Dolany

5. Milan Beránek, SPV TJ So Dolany

6. František Kalouner, SPV TJ So Dolany

7. Jan Cibulka, SPV TJ So Mochtín - atd.

Čtyřhra (losované dvojice) : 1. Michel Soběhart, Jan Cibulka (SPV Mochtín)

2. Lubomír Soběhart, František Kalouner (Mochtín,Dolany)

3. Milan Beránek, Jiří Krejčí (SPV Dolany)

4. Vojtěch Kurc, Josef Walter (SPV Mochtín, SPV Dolany