sobehartOdbor Sport pro všechny TJ Sokol Mochtín

Blahopřeje k prvním skvělým výsledkům r.2008   Sportovci odboru SPV TJ Sokol Mochtín absolvovali v únoru letošního roku 2008 své první soutěže a byli úspěšní. Patří jim za to poděkování !Přebor v halové kopané ml. a st. žáků odborů SPV - 2008   Proběhl v Klatovech ve sport. hale ZŠ Čapkova 1.2.2008 za účasti 6 týmů. PRC SPV Klatovy pověřilo pořádáním náš odbor SPV, ředitelem byl Karel Šot a toho jen mrzelo, že se pro nemoc musel omluvit Kolinec a navíc i na poslední chvíli Velhartice.

     Mochtínští kluci, vedení trenéry Jiřím Flodrem a Stanislavem Bejvlem, byli v turnaji bez konkurence, v obou kategoriích turnaj vyhráli. Blahopřejeme !Mladší žáci :     1. TJ So Mochtín „A“       26:1       12 bodů

                        2. TJ So Mochtín „B“       11:10       6   „

                         3. TJ So Dlažov                 0:26       0   „Starší žáci :     1. TJ So Mochtín „B“         6:2         8 bodů

                         2. TJ So Mochtín „A“         3:2         6   „

                         3. TJ So Dlažov                 2:7         3   „Nejlepšími střelci turnaje byli také kluci z Mochtínských týmů. U mladšíků dal nejvíce golů Zbyněk Smolík – 10, u staršíků Jiří Flodr – 3.Přebor ve stolním tenisu odborů SPV - 2008       Ten proběhl v kulturním domě v Dolanech 9.2.2008 za účasti 14 hráčů, PRC SPV Klatovy pověřilo uspořádáním místní odbor SPV TJ Dolany, ředitelkou byla M.Ištványiová. Za 5 zelenými stoly tradičně nechyběli st. tenisté Dolan a Mochtína,

chyběli ale tentokráte z Dlažova i dalších míst. To však nesnižuje výkony a výsledky našich hráčů – amatérů, kteří turnaji kralovali a vybojovali ty nejpřednější příčky.     Hlavní kategorie mužů – dvouhra :   1. Lubomír Soběhart, SPV TJ So Mochtín  

                                                               2. Michel Soběhart, SPV TJ So Mochtín

                                                               3. Vojtěch Kurc, SPV TJ So Mochtín

                                                              4¨.Pavel Švajda, SPV TJ So Dolany

                                                               5. Milan Beránek, SPV TJ So Dolany

                                                               6. František Kalouner, SPV TJ So Dolany

                                                               7. Jan Cibulka, SPV TJ So Mochtín - atd.   Čtyřhra (losované dvojice) : 1. Michel Soběhart, Jan Cibulka (SPV Mochtín)

                                 2. Lubomír Soběhart, František Kalouner (Mochtín,Dolany)

                                 3. Milan Beránek, Jiří Krejčí (SPV Dolany)

                                4. Vojtěch Kurc, Josef Walter (SPV Mochtín, SPV Dolany

                                 5. Pavel Švajda, Tomáš Osvald (SPV Dolany)