S dorostenci v základní sestavě dokázal Mochtín vybojovat postup na Národní finále v halové kopané odborů Sport pro všechny.které tentokráte proběhne v rámci Festivalu Sportu pro všechny 27. - 29.6.2008 v Olomouci ! Na krajském finále, které proběhlo 12.4.2008 v Klatovech k tomu stačilo našemu omlazenému týmu porazit Třemošnou 2:0, protože další vítězové okresních kol Plzeňského kraje na finále nepřijeli !  Zápas s Vřesovou naši mladíci sice odflákli a prohráli vysoko 1:9, ale tento zápas se do tabulky nepočítal, protože Vřesová jede reprezentovat do Olomouce svůj Karlovarský kraj.

KF v halové kopané SPV - Klatovy 12.4.2008 - Mochtín - Třemošná 2:0, branky L.Kašpar a J.Pavlík, rozhodčí V.Vondráček. Sestava : Šperl V., Kašpar L., Sysel P., Břečka M., Pavlík J.,Čuba M., Hebnar L.(C). Postup je zajištěn a těší, ale nyní musíme dát dohromady tým, který na NF skutečně pojede. Zájemci - hlaste se u K.Šota (605 357370)

 Každého účastníka to bude sice něco stát, ale program Festivalu je bohatý a účast na takovéto akci a ještě k tomu v Olomouci, bude stát za to !!!  Kromě hal.kopané zde bude mít své národní finále také atletika, volejbal, Bränball, medvědí stezka, teamgym a woodball. Navíc zde budou další doprovodné akce, volné plavání, poznávací akce Olomouce, možnost účasti na raftech (popř.kanoe), v lanovém centru, v soutěži v páce, fit testy a další volné soutěže a akce, včetně workshopů. Svůj zájem o účast nahlaš obratem, aby mohly být včas vyřízeny potřebné formality.