V závěru roku 2018 nám zmizelo z našeho webu z neznámých důvodů několik článků. Nyní je již vše v pořádku a tak zde uvádím pro dokumentaci alespoň výsledky dvou našich tradičních sport. akcí ze závěru roku 2018.

TURNAJ ve st. tenisu "O Vánočního kapra"
se uskutečnil 22.12.2018 v tělocvičně ZŠ v Mochtíně dne 22.12. a byl určen hráčům amatérům, kteří nehrají mistrovské soutěže ve st. tenisu. Účast byla tentokráte slabší, o to více si však účastníci zahráli, protože se hrálo systémem každý s každým.
Žákovský turnaj vyhrál Lukáš Kubčík z Florbalového klubu Klatovy, před Dominikem Valečkou z Janovic a Davidem Podlipským ze Sušice     - startovalo 5 hráčů

Hlavní turnaj (dorost, dospělí) byl následně odehrán za účasti 8 hráčů, měl pěknou sportovní úroveň a nečekaného vítěze, kterým se stal teprve 16 letý dorostenec Lukáš VELEK z Hoštiček (odchovanec fotbalového odd. TJ Sokol Mochtín. Za ním na 2.místě skončil jeho otec Tomáš Velek (SDH Hoštičky), 3. byl Radek Smolík z Veteráns Chlístov - startovalo  8 hráčů.
                
          Všichni účastníci obdrželi ceny, turnaj. organizačně zajišťoval Karel Šot, pomáhal mu Tomáš Kanta, všichni se těší již na další ročník v roce 2019 !

Rozlučkový turnaj v halové kopané s rokem 2018 dorostu a mužů
uspořádala naše TJ Sokol Mochtín v sobotu 29.12.2018 ve sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech  za účasti 6 kvalitních družstev. Hrálo se systémem každý s každým, loňské prvenství obhajovaly NULY.
      Obhajoba jim však nevyšla, tentokráte zvítězilo družstvo "Traktor na poli" bez zráty jediného bodu - na další rok získalo do držení putovní pohár TJ Sokol Mochtín, o který se každoročně hraje
     
Konečné pořadí : 1.TRAKTOR na poli (Smolík Zbyněk,Dolanský David,Bejvl Jakub,Žiak Jan,Čeleda Jiří,Blahník Matyáš,Cibulka Zdeněk,Diviš František, Pavlík Kryštof) - skore 12:2, 15 bodů, 2. JSEM vůl (Kapusta Matěj, Kapusta Martin, Partyngl Tomáš, Marek Michal, Bureš David, Mareš Ondřej, Krejčiřík Zdeněk) - skore 14:4, 12 bodů, 3. NULY (Dolejš Jiří, Cihlář Jaroslav, Kašpar Václav, Kotáb Jan, Toman Zbyněk, Toman Petr) - skore 13:10, 9 bodů, 4.FDF (Valeš Bohumír, Kojan Jan, Pitel Jakub, Bilíček Štěpán, Urs Lukáš, Lysek Jakub, Kozák Jaromír, Procházka Jiří, Matějka Tadeáš) - skore 8:12, 3 body, 5. Kabát revival Plzeň (Pavlík Jaroslav, Müller Radek, Podráský Jiří, Kanta Tomáš, Kolář Jiří, Krejčiřík Zdeněk st.) - skore7:15, 3 body, 6. FC Mirky (Škoch Matěj, Potužník Ladislav, Pretzelmayer Jakub, Maidl Dominik, Svoboda Štěpán, Svoboda Daniel, Švátora Miroslav) - skore 6:17, 3 body.    Hl. rozhodčí Jan Kadlec z Černíkova, pomáhali Jar. Pavlík a Jiří Kolář, časomíra St. Bejvl, řed, turnaje K. Šot

       Při závěrečném vyhlášení výsledků turnaje bylo tradičně provedeno i vyhlášení a ocenění nejlepších sportovců TJ Sokol Mochtín za rok 2018  !

Nejlepším sportovcem byl vyhlášen Jakub BEJVL, opora zadních řad fotbalového "A" týmu, hrající I.A třídu, zároveň i střelec důležitých branek
      Nejúspěšnějším trenérem byl vyhlášen David GAJDUŠEK - výborné umístění ve fotbalové I.A třídě
   Zvláštní ocenění získal Tomáš DOLEJŠ,  výborný fotbalista i běžec zároveň, za vzornou reprezentaci TJ na běžeckých závodech mimo dráhu v ČR i zahraničí
    Objevem roku 2018 byl vyhlášen Matyáš BLAHNÍK - od července nový brankář FO naší TJ
a Nejlepším mládežníkem  byl zvolen 9 letý Lukáš KALČÍK, opora fotbalové přípravky našeho FO