Zdařilý "Dětský sportovní podvečer" zorganizovala ve čtvrtek 31. května 2018 naše Tělovýchovná jednota Sokol Mochtín - oddíl rekreačního sportu ve Sportovním areálu v Mochtíně. Akce proběhla pod patronátem Obce Mochtín, přišlo si na ní zasoutěžit 71 dětí, další se účastnili pasivně, přítomno bylo zároveň i hodně rodičů a dalších příznivců sportu. 

        Přálo počasí, vládla příjemná, pohodová atmosféra. Děcka si na několika stanovištích vyzkoušela různé sportovní i zábavné discipliny, na závěr si za odměnu odnášela pamětní diplom a medaili, chutnal jim i párek v rohlíku z místní Fotbalky. Ti odvážnější si navíc měli možnost zajezdit i na jezdeckých koních, zkrátka ... užívali si v pohodě podvečer před zítřejším "Mezinárodním dnem dětí", ke kterému byla akce pořádána.

       Poděkování patří všem, kteří se na této zdařilé akci organizačně podíleli !