I tento týden bude bohatý na sportování. Již ve čtvrtek 31.5.2018 se na fotbalovém hřišti v Mochtíně bude konat "Dětský sportovní podvečer", který bude mít začátek v 17,00 hodin, v sobotu 2.6. se v Mochtíně představí ve fotbalovém utkání III.třídy mužů Sokol Kolinec. v neděli 3.6. pak naše st. přípravka startuje na turnaji v Bolešinech a muži "A" zajíždějí odpoledne k okresnímu derby zápasu I.A třídy do Svéradic.

ČTVRTEK 31.5.2018

.. od 17,00 hod. v Mochtíně DĚTSKÝ SPORTOVNÍ PODVEČER , který pořádá náš oddíl rekreačního sportu ve spolupráci s Obcí Mochtín.
        Vezměte svoji ratolesti, přijďte v hojném počtu !  Připraveny budou soutěže zábavné, sportovní i netradiční, na závěr se budou moci děcka povozit i na hřbetech koní !  Každý soutěžící obdrží pamětní diplom a malé občerstvení, ti nejlepší i věcnou cenu.
         "Rychlé a chutné občerstvení bude připraveno v místní "Fotbalce" (na vlastní náklady)

SOBOTA 2.6.2018

od 17,00 hod. v Mochtíně - III.třída mužů Sokol Mochtín "B" - Sokol Kolinec

NEDĚLE 3.6.2018

od 10,00 hod. v Bolešinech - TURNAJ starších přípravek
za účasti družstev Bolešiny, Luby B, Klatovy a Mochtín

od 16,00 hod. ve Svéradicích - I.A třída mužů FK Svéradice - Sokol Mochtín "A" . Odj. z Mochtína bude ve 14,25 hod.