V úterý 28.10.2008 uspořádal náš odbor Sport pro všechny okresní turnaj v malém florbalu žáků. Proběhl v Klatovech v hale Masarykovy ZŠ za účasti pěti družstev. Mochtín postavil 3 družstva, Plánice 2, Sušice nepřijela. Hlavním rozhodčím turnaje byl Dušan Kučera, ředitelem turnaje Karel Šot, který na závěr předával nejlepším drobné ceny a diplomy. Postup do krajského finále odborů SPV si vybojovalo družstvo TJ So Plánice a také naše družstvo TJ So Mochtín, které bude v sobotu 1.11.2008 v Nezvěsticích obhajovat loňský titul krajského přeborníka odborů Sport pro všechny. S osmičlenným týmem odjíždí v sobotu brzo ráno do Nezvěstic K. Šot   - budeme držet palce.

Konečná tabulka florbalového turnaje žáků odborů SPV v Klatovech:

1. TJ Sokol Mochtín "B"       9 bodů, skore 12:4

2. TJ Sokol Mochtín "A"       9 bodů, skore 17:14

3. TJ Sokol Plánice "A"        6 bodů, skore 21:15

4. TJ Sokol Plánice "B"         3 body, skore 10:17

5. TJ Sokol Mochtín "C"         3 body, skore 10:20

Nejlepším střelcem turnaje byl Jiří KLOUDA ze So Plánice  s 18 goly (začínal v Mochtíně s fotbalem jako  minižák), nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Pavel RAJAL z našeho vítězného "B" týmu TJ Sokol Mochtín.